Walking Dead ve Awake

Annekaz
19 Mart 2012
Yorum Yok

Walking Dead sezon finali yayınlandı, bu diziyi çok çok bayıla bayıla takip etmedim ama izlemeden de edemedim. Zaman zaman buradan dizi tavsiyelerinde bulunuyorum Walking Dead i tavsiye etmedim çünkü çok kanlı ve hanımların seyredeceği bir türde değildi severim zombileri vampirleri.. ama evde bu tür yapımları izleyen tek kişi benim.

Yeni favori dizim Awake. Awake’de bir polis memurunun ailesiyle birlikte geçirdiği kazayla başlıyor kaza da 1 kişi ölüyor ama kim? Polis memurumuz bir gün uyandığında eşi, diğer gün uyandığında oğlu ölmüş oluyor hangisi gerçek hayat? oğlununun mu öldüğü yoksa karısının mı öldüğü. Bu konuyu iki hayatında da psikologlarına açıyor iki psikolog da kafasında karısı ya da oğlunun ölmediği bir dünya yarattığına inandırmaya çalışıyor ve iki doktor da diğer hayatın rüya olduğunu düşünüyor kahramanımız bu durumdan memnun kazada gerçekte hangisinin öldüğünü bilmek istemiyor.. Bir aile babasının etrafında dönen garip olaylar harika bir eş ve müşfik bir baba çok ilginç bir dizi tavsiye ederim..

 

Bunu da seversin  Hz Yusuf dizisi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim