Tişörtleri keçeli kalemlerle renklendirme

Annekaz
18 Mart 2012
Yorum Yok

Yazlık tişörtlerde çoluk çocuk dönüşüm zamanı. Tişörtleri keçeli kalemlerle renklendirebilirsiniz. Yapmışlar çok güzel olmuş. Çocuk tişört ve diğer tişört için kullanılan malzemeler aynı keçeli kalem ve alkol. Alkol eczanelerde satılıyor zaten,  benim aklıma birde  kolonya geldi ama olur mu emin değilim deneyeceğim.  Çocuk tişörtündeki desenler için bir bardak ve paket lastiği lazım tişört desen yapılacak yüzeyi bardağa geçirilip gergin bir şekilde lastikle tutturuluyor ve keçeli kalemle üzerine noktalar şekiller yapılıyor sonra damla damla alkol ekleniyor ve şekiller renkler birbirine girip karışıyor biraz hippi tarzı diyebilirim. Sonra kurutup soğuk suyla yıkanabiliyormuş.

Renklerin birbirine karışması ile çok hoş desenler ortaya çıkarıyor çantalarda eşarplarda hatta keten bir beyaz etek uçlarında denenebilir cesaret lazım..

 

Bunu da seversin  Tişört saç bandı dönüşümü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim