Mıknatıslı kağıt bebekler

Annekaz
14 Aralık 2011
3 Yorum

Kızların 1 numaralı oyuncağı çocukken kağıttan alır yapardık şimdi özel kitapları ve siteleri bile var oynaması kızlar için çok eğlenceli, bebek giydirme oyununu daha eğlenceli ve daha kullanışlı hale getirmişler. Metal bir tepsi kartondan bebek ve elbiseler ve tabiki kağıt mıknatıslar.

Çalışmayı yapan hanım kağıt mıknatıs olarak sticker şekilnde hazır satılanlardan kullanmış Türkiye’de var mı bilmiyorum ama mutfaktaki sucu tüpçü kebabçı magnetleri bile işinizi görecektir. Küçük küçük kesip karton bebek ve figürlerin baş eller gövde ayaklarına yapıştırabilirsiniz. Tabi taşımak ve kaybolmadan saklamak içinde küçük bir çanta yapmış. Çok şık bir anne kız çalışması.

Kağıt bebekleri kendiniz çizebilirsiniz kitaplarını satın alıp kalın kartonlara da yapıştırabilirsiniz ama bir yazıcınız varsa işiniz çok daha kolay. İnternette binlerce bebek giydirme kağıt bebek görseli bulmak mümkün işte size bastırılabilir büyük bir kaç tanesi . Kaynak: http://cor104.deviantart.com

Bunu da seversin  Kağıt Çiçek yapımı-video
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. fiamma dedi ki:

    Sevgili Annekaz ben bu mıknatıslı giydirme bebekleri daha önce Lösemili Çocuklar için düzenlediğimiz bir etkinlik için yapmış ve kendimde oynamıştım:)Benimkiler yazıcıdan çıktı alarak ve kapılara bırakılan magnetli reklamları keserek geri dönüşümle oluştu. Lakin kutupları birbirine denk getirmek için prova yapmaları gerek ve ondan sonra kesip yapıştırmak lazım ki tam üstüne otursun elbiseler bebeklerin. yoksa kayma yapıyor yapacak arkadaşların umarım işine yarar tecrübeler:)

  2. Kuzinede Kızaran Ekmek dedi ki:

    Küçükken ne çok oynamıştım bu oyuncakla. Pamuk Prensens ve Yedi Cüceler’im vardı. En sevdiğim oyuncağımdı diyebilirim. Şimdi ne şanslılar, fikir de çok iyi bu arada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim