Kağıttan kar tanesi nasıl yapılır?

Annekaz
27 Aralık 2019
Yorum Yok

Kağıttan kar tanesi nasıl yapılır merak ediyorsanız bu örnekler belki işinize yarar. Kağıt kullanarak kolay bir şekilde kar tanesi yapabiliriz. Kar tanelerinin daha yumuşak ve daha hoş görünmesi için grapon kağıt daha estetik olur. Ama grapon kağıt yoksa evde bulunan her türlü kağıttan yapabilirsiniz.

Kağıttan kar tanesi ev süslemelerinde, doğum günlerinde yada çocuklarınızın odasını süslemede müthiş bir fikir olabilir.Ama desenleri çıkarırken rastgele değilde sistematik bir şekilde kestiğinizde simetri olarak harika şekiller çıkarabilirsiniz.

Hayal gücü ile yeni tasarımlar çıkarın

Çok değişik kar tanesi yapılabilir mi bu mümkün. Ama bu kar tanelerini kesme açıları, el yetenekleri ve bıkmadan tasarım üzerinde çalışmak, gerekirse doğadan , kar tanelerinden esinlenmek iyi bir fikir.

İster çocuklarınızla eğlenmek olsun isterseniz özel günlerinizi süslemek için olsun size bir fikir vermek adına kağıttan kar tanesinin nasıl yapıldığını bir kaç resim ekleyerek göstermeye çalıştık.

Bunu da seversin  Araba park etme oyunu ile matematik alıştırması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim