Kar tanesi yapalım

Annekaz
22 Kasım 2013
1 Yorum

Kar tanelerinin şekilleri muhteşemdir.Bunu herkes bilir ama yapması oldukça zordur o simetriyi yakalamak o şekilleri muntazam oymak beceri ister ama bu yöntemle 2 dk kar tanesi yapıp çocuklarınız odasını yada evinizin camlarını süsleyebilirsiniz..
İki değişik yol göstereceğim birincisi online olarak yapıp işin püf noktalarını kağıt israfı yapmadan öğrenebilirsiniz.İkincisi ise aynı yöntemin kağıt ve makasla olanı..

Online kar tanelerini buradan yapabilirsiniz. Diğer çalışmayı ise aşağıdaki sarı kağıt örneğinde olduğu gibi kağıtları kesip yine yapabilirsiniz.  Bu çalışmaları çocuklarınızla beraber yapıp sergi açabilirsiniz koridora bir ip gerin ve üzerine çalışmaları bantlayın hoşuna gidecektir.

Birilerine hediye verirken bu şekilde sade olarak paketlerin yada kağıt çantaların üzerine yapıştırabilirsiniz.

Üzerine yapıştırıcı sürüp renkli simler döküp çerçeve içinde şıkır şıkır bir pano da yapabilirsiniz yada camlarınıza asarsınız siz başlayın gerisimutlaka gelir..


 

1Skq9s3CNwE

kar-tanesi-kağıt

 

Bunu da seversin  Elmalı Kurabiye - ay versiyon
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. nuran safkan5 dedi ki:

    Merhaba sayfanizi büyük keyifle takip ediyorum ben 45 yaşinda verimli olamadigim için kendime kizan bi kadinim hasta bi esim bakmakla yükumlu oldugum 2 evladim var bana yardimci olun is yapabilecegim bir yolgosterin lutfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim