Gösterişsiz doğal oyuncak bez bebekler

Annekaz
28 Mart 2016
Yorum Yok

Kızların oyuncak bebeklerle oynaması sevmesi kadar doğal bir şey yok, ama hangi oyuncak bebek işte bunu anneler seçecek. Abartılı makyajlı, süslenmiş, gerçekle alakası olmayan temsili oyuncak bebekler mi yoksa basit sade ve hayal gücünü canlı tutacak bebekler mi?

Bez bebekleri umarım hatırlıyorsunuzdur. Annelerimizin yaptığı bizim için çok değerli bez bebekler şimdi o bez bebekler yeniden moda. Üstelik bana kalırsa kızlar için çok doğru bir seçim. Oyuncak seçerken doğal olsun, gösterişsiz olsun diyen annelere kendi bez bebeklerini yapabilirler.

oyuncak bez bebek 1

 

Ben çocuklarıma zamanında oldukça fazla yaptım, bunun için çok yüksek dikiş bilgisi gerekmiyor ama eliniz de iğne tutmalı. Pek çok çeşit bez bebek var fotoğraflarda gördükleriniz bebek olarak basit olsa da kıyafet ve saç olarak ustalık isteyen tasarımlar. Rus sanatçı  Lera Sherhoevanın yaptığı bebekler sadeliğin ve kalitenin göstergesi gibi..

oyuncak bez bebek 1

Oyuncak bebek yapmak için yapmanız gereken ilk iş kalıp çıkartmak bunun için internette çok fazla örnek bulabilirsiniz. Siz en basitinden başlayın poplin kumaş bebek dikmek için çok uygundur, dolgu için boncuk elyaf kullanabilirsiniz. Kıyafet ve yüz için çok fazla seçenek var aşağıdaki bir video bebek dikimi başlangıç için size ilham verebilir.

Bunu da seversin  Etsy Nedir? El emeğiniz ile nasıl dolar kazanırsınız?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim