Lensal.com alışverişim – Fresh Look renkli lens

Annekaz
29 Ekim 2014
Yorum Yok

Hayatımda hiç lens takmadım gözlük de, gözlerim sağlam çok şükür ama renkli lensleri hep merak etmişimdir aile de renkli gözlüler olsa da kısmet değilmiş kızlarım da koyu kahve gözlere sahipler  renkli lens kullanmak en azından meraklarını gidermek için lensal.com dan mavi ve yeşil iki adet kızlara istedikleri renkli  sıfır numara lensleri aldım.

İlk defa lens aldığım için sordum soruşturdum en iyisi hangisi kahverengi göze hangi  renkli lens yakışır kızım miyop numaralı renkli lens var mı diye bir kaç kere lensal.com ile mesajlaştık sonunda ilk defa deneyeceğimiz için sıfır numara mavi ve yeşil lensleri almaya karar verdik. Ben bugün mavi lensi yazmak istedim çünkü kızlar çok beğendi :) nedeni ise yeşilden çok daha belirgin olması kahverengi göze yeşil lensi de yazacağım :)

Renkli lens alırken Fresh look  markasını tercih ettik aylık olanın en sağlıklı olduğunu öğrendik Fresh Look True Sapphire seçtiğimiz renk oldu. Lensal.com dan paketimiz bir günde sağ salim geçti..

lensalcom

 

Söz konusu kızlar olunca lenslerin yanında lens bakımı ihmal etmesinler diye baykuşlu lens kapları da aldım çok sevimliler Bio True lens suyu ve içinden çıkan yine lens kapları da bonus oldu.

lensal.com-true-saphire-frehlook-mavi-lens1

Aldığımız renkli lens

lensal.com-true-saphire-frehlook-mavi-lens

Elimden geldiği kadar yakından çekmeye çalıştım. fotoğraflarda ve genel olarak çok canlı duran hoş bir renk yeşil lensin  çok daha doğal durduğunu belirtmeliyim ama bu çok daha farklı bir renkli lens.

lensal.com-true-saphire-frehlook-mavi-lens4

Bunu da seversin  Yay aleti ile yüz tüylerini almak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim