Kaliteli Kız Çocuk Giyimin Adresi Bella Giyim!

Annekaz
1 Mart 2021
Yorum Yok

Kurulduğu günden beri kaliteden ödün vermeden çalışan ve seçimlerini her zaman özenle ve kalite standartlarından ödün vermeden yapan Bella Giyim, sizlerin önem verdiği detayları referans alarak ürün alışverişini tamamlar. Her sezon yaptığı yeni ürün seçimlerini, yıllardır uyguladığı kalite standartları doğrultusunda sürdürür. Kaliteli kız çocuk giyim adresi Bella Giyim, çocuk giyim sektöründe rahat, konforlu ve şık giyimin adresi olduğu kadar kaliteli giyimin de adresi olmayı amaçlamıştır.

Kız Çocuk Giyim Alışverişi İçin Püf Noktalar

Kız çocuklarınız henüz küçük bir bebekken onların tarzlarını oluşturmaya başladınız. Kaliteden ve rahatlıktan ödün vermediğiniz gibi kaliteden de ödün vermeden kız çocuklarınız için en iyisini hayal ettiğinizi biliyoruz. Peki, onlar için alışveriş yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

  1. Seçimleri birlikte yapın: 3 yaş ve üzerindeki kız çocukları artık kendi seçimlerini yavaş yavaş yapmaya ve giyim tarzlarını oluşturmaya başlarlar. Alışverişlerinizin hepsinde olmasa da elinizden geldiğince bu sürece onları da dahil etmeniz, kız çocuklarınızın kendi kararlarını almalarını ve birey olarak kendilerini daha özgüvenli hissetmelerini sağlayacaktır. Belki hoşunuza gitmeyen tercihler yapacaklar ancak her seferinde onları engellemeyi değil, onları anlamaya çalışmayı denemenizi öneririz. 
  2. Kaliteden Ödün Vermeyin: Kıyafet seçimlerimiz sadece tarzımızı yansıtmaz. Aynı zamanda kendimizi rahat, özgür ve özgüvende hissetmemizi de sağlayan aktörler gibidir. Çocuklarımız da bizlerle aynı duyguları paylaşıyorlar; rahat ve sevdikleri kıyafetleri giydiklerinde özgüvenleri artarken rahatsız ve kendilerine hiç yakıştırmadıkları kıyafetlerin içindeyken de özgüven seviyeleri düşük olabiliyor. Bu yüzden kaliteden ödün vermeden onların tarzlarına uygun seçimler yapmanız oldukça önemlidir.
  3. Listeler Yapın: Bazen çocuklarımız hazırlanırken onların eksik dolap ürünleri olduğunu fark ediyoruz ancak bunları not almadığımız için o anda aklımızdan uçup gidiyor. O kadar uçup gidiyor ki sadece giyinirken aklımıza geliyor ve yine bir sonraki zamana ertelediğimiz için bazen tüm sezon o eksik tamamlanmadan bitip gidiyor. Ancak onun yerine not alsak ve tamamen ihtiyaç odaklı alışveriş yapsak çok daha efektif bir alışveriş modeli benimsemiş olacağız.
  4. Özel Gün Alışverişlerini En Sona Bırakmayın: Yaşamın koşturmacası, hızla akıp giden günler derken özel günlerin alışverişi de hep en son dakikaya kalıyor. En son dakikaya kalan her şey gibi özel gün alışverişleri de çoğu zaman bizi mutlu etmeyen tercihler oluyor. Aslında tüm bu planlamaları en az bir ay önceden yapmaya başlasak eksikleri de daha erken fark etme olasılığımızı artırmış oluruz. Örneğin çocuğunuzun doğum günü için kız çocuk elbise modeli arıyorsunuz. Bunun için çorap, toka, taç ya da benzeri aksesuar ve yan ürün ihtiyaçlarınız da mutlaka olacaktır. Bunları önceden not alarak eksiklerinizi giderdiğinizde ve doğum gününden önce bu alışverişi tamamladığınızda siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
  5. Trendi Takip Edin: Belki sizin için bu çok gereksiz bir ayrıntı ancak yeni nesil çocuklarımız için bu düşündüğünüzden daha önemli olabilir. Onlar izledikleri filmlerin, dizilerin ya da okudukları kitapların kahramanlarını gardıroplarına davet etmeyi seviyorlar. Trend ürünler her zaman kötü olmayabilir. Bazen de onların mutluluğunun ya da hayal gücünün kapısını aralayan anahtarlardır. Onlara bu mutluluğu yaşamaları için izin verin. Her istediklerini almaktan ve onlara sınırsız bir dünya sunmaktan elbette ki bahsetmiyoruz ancak çocuklarımızın gündemi takip eden, gelişmeleri yakından izleyen bireyler olmalarını sağlayan ilk adım belki de trend ürünlerin hikayeleriyle başlıyordur. 
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim