Karılarınızın kıymetini bilin..

Annekaz
1 Mart 2011
2 Yorum
 Necmettin Erbakan bugün toprağa veriliyor, bir siyasi döneme damgasını vuran Türkiye’de taşları yerinden oynatan bir liderdi. Allah Rahmet eylesin.
Erbakan öldüğü zaman ilk tepkim eşi öldükten sonra durumu kötüleşti olmuştu. Bilmiyorum bu benim yorumum ama bu sabah haberlerde yayınlanan görüntüleri izleyince kendi kendime hak verdim. Hayattayken çoluk çocuk maddi telaşlar akrabalar iş güç derken eşler birbirlerinin kıymetini ya çok geç anlıyor ya daöldükten sonra farkına varıyor. 


Hayat arkadaşı gençlikte değil yaşlılıkta lazım, etrafımda hayatındayken eşiyle devamlı didişen şikayet eden hatta şiddet uygulayıp şimdi gözleri dolu dolu eşlerini anan yaşlı insanlar var. Yalnızlar, hem de yürekleri buruk ve pişman şekilde. Eşinizin kıymetini bilin gençlik elinizden alınacak geçici bir hediye hayat kısa, karı kocaların aynı anda ölme şanslarıda çok az o zaman birbirimizin kıymetini bilelim. 
Özellikle erkekler daha sevgiyle daha sıcak şefkatle eşlerine yaklaşsınlar karılarının kalplerini kırmasınlar. Erbakan Hocanın dediği gibi hayat telaşı içinde bu ayrıntılar akıp gidiyor ama geriye derin izler bırakıyor..
Bunu da seversin  Estetik ameliyat olsanız..?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Hatice Mungan dedi ki:

    Allah mekanini cennet eylesin, sahsen cok üzgünüm.

  2. sena dedi ki:

    allah rahmet eylesin her ikisine de.seni seviyoruz erbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim