Veda..

Annekaz
29 Mart 2011
Yorum Yok
Blogum hayatımın  bir parçası örgü örmek, nakış işlemek gibi buraya girdiğim zaman günlük sıkıntıları bi kenara bırakıyorum. Bazen işimi gücümü bırakıp bir yazı için saatlerce vakit harcadığımda oldu, hiç düşünmeden yazdıklarımda. Burası benim alanım, basit düşüncelerimi karmaşık ruh hallerimi burada görebilirsiniz 5 yılda yaklaşık 4000 konu ile blogspot hizmeti altındaydım ama artık bitti. Suçu sadece bir firmaya atmak kolay ki kızıp bunu sık sık yaptığım oldu  google’ında büyük hatası var. ‘iplenmiyor’ olmak zaten sinir bir duyguyken bir de üzerine çaresizlik eklenince pes ettim.

İnşallah bu yazıyı kısa bir süre sonra başka bir görünümde www.annekaz.com adresi altında okuyacaksınız  Kendi hostumu alıp WP’ye taşınmaya karar verdim. Bu hiç istemediğim bir durum, ama şu anda en kısa ve sağlıklı yol bu.Yazı yazmak paylaşmak benim için büyük keyif umarım pişman olmam yıllar sonra yeniden acemi olacağım. :) Görüşmek üzere..

Bunu da seversin  Bloglarınız için farklı headerlar..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim