Kiklou Regl Külotları ile Tanış! Regl Külodu Nedir, Nasıl Kullanılır?

Annekaz
18 Ocak 2024
Yorum Yok

Kiklou regl külodu, regl dönemlerini daha rahat ve doğa dostu geçirebilmen için sana özel olarak tasarlandı! Görünüşte sıradan bir külot gibi ama ağ kısmındaki akıllı kumaşımız sıvıyı anında emiyor ve içinde tutuyor. Üstelik bu hızlı kuruyan yüzey sayesinde nemli bir his bırakmıyor ve sızdırmıyor. Kiklou regl külodunun en güzel yanı ise çamaşır makinesinde yıkayıp tekrar tekrar kullanabilmen! Neredeyse hiç atık olmadan adet döneminde çevre dostu bir alternatif. Hava alabilen özel kumaşı sayesinde terlemeye veya tahriş olmaya da son! Böylece adet dönemindeki küçük zorluklara tatlı bir mola vermiş olacaksın.

Kiklou Regl Destek Külotlarını Kullanman İçin Sebepler

  • Hayatımızın yaklaşık 40 yılını regl olarak geçiriyoruz, bu da arka arkaya koyduğunda 6 yılı aşkın bir süre demek! Bu süre zarfında plastikten oluşan, nefes almayan kullan-at ürünler yerine çok daha iyisini hak ediyoruz.
  • Kullan-at pedlerdeki klor ağartma, parfüm veya dioksin gibi dostumuz olmayan maddeleri regl destek külodumuzda bulamazsınız. Üretim sürecimizde insan ve doğa dostuyuz!
  • Regl külotlarında kullandığımız iç kumaşlarımız %100 organik pamuk ve GOTS sertifikalı. Cildin için en iyisini istiyoruz!
  • Kiklou adet külodunun özel tasarımı, olası kötü kokuların ve bakterilerin önüne geçiyor. Üstelik yüksek nefes alabilirlik sayesinde gün boyu konfor hissi veriyor.
  • Sızdırmaz, leke bırakmaz ve ortalama 10-12 saate kadar rahatlık sunar. Ve evet, makinede yıkayabilirsin!
  • Regl külodunu sadece regl döneminde değil, reglin ne zaman başlayacağından emin olmadığın anlarda ya da vajinal akıntılar için de regl destek külodu olarak rahatça kullanabilirsin.

Kiklou ile regl dönemlerinde de özgürce hareket edebilir, doğaya ve kendine daha iyi davranabilirsin!

Kiklou Adet Külotlarını ve Emicilik Seviyelerini Keşfet!

Kiklou’nun senin için özel olarak hazırladığı adet külotlarında iki farklı emicilik seviyesi mevcut:

“Little” Adet Külotu:

Kiklou “Little Regl Külotları” reglinin başlangıç ve son günleri ya da orta-normal seviyede kanama yaşadığın anlar için mükemmel! Little Black Bikini ve Little Black Brief regl destek külotları yaklaşık olarak 1-2 ped ya da 2-3 tampon kadar koruma sağlar. Kanamanın yoğunluğuna göre 10-12 saat boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

“Super” Adet Külotu:

Kiklou “Super Regl Külotları” Super Black Brief, Super Purple Brief ve Super Black Bikini reglinin o yoğun, hareketli günlerinde yanında! Bu adet külodu, sana 3-4 ped ya da 4-5 tampon kadar koruma sunuyor. Kanama yoğunluğuna bağlı olarak, 12 saate kadar rahatlıkla kullanabilirsin.

Kiklou ile regl döneminde de özgürce, konforla hareket edebilirsin!

Bunu da seversin  Menstrual cup nedir? Nasıl kullanılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim