Kimlik kargaşası

Annekaz
18 Mart 2009
Yorum Yok


Hakikaten tavuk yumurta meselesi, seçimlere çok az bir zaman kala akla gelen fellik fellik çözüm aranan YSK başkanının haklı olarak yasa böyle bunu da siz yaptınız Allah Allah dediği fena gelişme. 

Hayır  herşeyi geçtim bu sene içerisinde bu kimlikler değişecekti çipli falan olacaktı hani, bir sene de iki kimlik değişimi biraz abartılı olmayacak mı. Birde şu açıdan bakmak lazım bu durum kimlerin işine yarayacak, kimliklerini düzenli değiştiren ya da memuriyeti öğretim görevliliği ve ya pasaportu olan eğitimli kesimin sol eğilimli olduğunu düşünürsek CHP karlı çıkacaktır.
Kötü anlamda etkilenecek olanlar ise başta DTP  ve AKP  olacaktır. Siyasi görüşler farklı olsa da oy aldıkları kesim aşağı yukarı belli.. ne diyeyim Kimliklere Numara zorunlu diye kimse demedi siz sokmuşsunuz onu oraya ayıklayın şimdi pirincin taşını.
Not: Fotoğraf pizap.com da manupile edilmiştir :D Nüfus cüzdanı değişimi için bilgiyi de Buradan bulabilirsiniz.
Bunu da seversin  Kuyruğuma kabak bağladım geliyorum!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.