Küçük salon dekorasyonu

Annekaz
9 Haziran 2009
5 Yorum

Bu sene kökten bir değişiklik olacak benim evde aslında yeni bir ev alacaktık lakin bu imkanlarla biraz zor, kendimizi zorlayıp borca batıp yaşamamızdan ödün vermek istemediğim için şu anda oturduğumuz evimizi adam etmeye bakıyoruz yapacak çok iş var, eklediğim fotoğraflara bakmayın salonum mutfağım geniş bile sayılır lakin yetmiyor, hep beraber aynı odada oturuyor çalışıyoruz. Çocuklara Üniversite çağına kadar odalarına pc yasak olduğu için laptoplar salonda açılıyor kablosuz modemin sağlığa zararlı olduğunu düşündüğüm için de ortalıkta kablolar geziyor, 15 yıllık eşyalar halılar artık gözüme çok soğuk gelen o canlı yeşil duvarlar işlemeli alçıpanlar düzensizlikler gözüme gözüme batıyor.. Bir an önce izine çıkıp ortalığı yıkıp dökesim var alınacaklar listesi atılacaklar listesi hazır bunun için bütçede ayırdık ama anlaşmalar devam ediyor :) henüz kesin sonuç çıkmadı yukarıdaki mekana benzer bir rahatlık arzu ediyorum..

Tek kararsızlığım oturma grubum çok yeni deği ama hala çok sağlam üstelik modasıda geçmeyecek bir model işimiz de görüyor, yüzünden çok sıkıldım örtü diktirecek profesyonillikte bir yer bulmak çok zor bir kere diktirdim pişman oldum, ya değiştireceğim ya döşemeciye gidecek ve ya da kumaşı kendim alıp fellik fellik kılıfçı arayacağım.. Neyse bu yazıyı yazmama neden olan iki fotoğraf bu sitededir bakalım bizim ev yaz sonunda neye benzeyecek..
Bunu da seversin  Bu kitabın da dizisi çekilsin
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. içimdeki yolculuk dedi ki:

  anne kaz mailime cevap verdiğin için teşekkür ederim kafan karışmasın şimdi sürekli birşeyler soran yardım isteyen en son web cam yardımı istedim:)
  sevgiyle kal çoook teşekkür ederimmm

 2. kubra zeynep kara dedi ki:

  harika.daracık mekan ne kadar ferah ve ne kadar hoş olmuş.
  renklerin sihri bu olsa gerek:)

 3. Keyifli Hobiler dedi ki:

  Hayallerim de hep bir iç mimar olmak vardı yada arkeolog olma umudum…..
  Şimdi böyle birilerinden evimi yenileyecegim sözünü her duyuşumda heyecanlanırım bu işler tam bana göre her detayı kafamda kurarım nasıl bişeyse işte öyle :)
  Kolay gelsin size de inşallah içinize siner evinizin her köşesi…

 4. Esin (Huysuzbalık) dedi ki:

  O minicik salon ne kadar da hoş olmuş. Umarım dilediğin gibi bir kılıfçı bulursun. Ben de sıkıldım bizim koltukların yüzlerinden. Sevgiler…

 5. Azura dedi ki:

  ''Keyifli Hobiler'' evet ben de de ayni durum soz konusu! Ah nasil da seviyorum dekorasyonu!

  Gercdekten harika dosenmis, ufak salon ne hale gelmis..

  Bir an once yenileyin evini, en sade ve en ferah esyalar secin..Hos biblolar, tablolar ufak ufak renkler evinize renk katsin.. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim