Kirpi ipten tak çıkar süslemeli salon halısı!

Annekaz
30 Temmuz 2013
Yorum Yok

1ABiliyorum kirpi ya da sakallı ipten banyo takımı, salon halısı yolluk yatak örtüsü vs örenleriniz var  ve  onlara hayranım benim de tek bildiğim örgü düz örgü olduğu için vaktim olsa kesinlikle örerdim ama malesef bende olmayan en kıymetli şey vakit..

Bu kadar kirpi ipten halı ördünüz peki hiç aklınıza tak çıkar süsler, çiçekler gelmiş miydi? Bu fikir de benden olsun Fotoğraflarını gördüğünüz halı aslında bir firmanın patentli halıları.

Çiçekli salon halısı

Halı içine çıt çıt benzeri düğmeler dikmiş bu çıt çıtlar sayesinde halıya istediği kadar çiçek vs. takıp süslüyor ya da sade hali ile bırakabiliyor. Sanıyorum çıt çıtlara çiçek taktığı zaman çiçekli halının kendi deseninden yani yeşil çim görüntüsü taktığı zaman sade oluyor..Halı bildiğimiz shaggy halı hem de bizim elimizde ördüğümüz kirpi ip cinsinden bir malzeme kullanılmış.

Yani yapsak yapar mıyız yaparız, değişik bir dekorasyon fikri ve ilginç benden paylaşması :)

 

Bunu da seversin  Lastikli çarşaf nasıl dikilir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.