Kitaplarla kilo verilir mi?

Annekaz
13 Nisan 2013
Yorum Yok

Kalın ders kitapları ve ya eve diyet yapmak için aldığınız kitaplar bir kenarda boşu boşuna beklemesin bakın nasıl da güzel kilo vermede işe yarıyor.

Benim gibi Dukan Diyeti ya da kendinize özel başka  bir diyeti yapın eninde sonunda poponuzu yerinden kaldırmak zorunda kalıyorsunuz iş yoğunluğu nedeniyle ben her gün yürüyemiyorum ama yürüdüğüm gün hem kendimi çok daha iyi hissediyorum hem de  tartıda daha çok eksi görmüş oluyorum.Fakat tabi her zaman dışarı çıkılmıyor evde yapılan sporları seviyorum home office çalışmanın kötü bir yanı da sizi ev kuşu yapması bazen burnumun dibindeki parka gitmek istemiyorum küçük bir gölümüz var etrafında iki tur atsam süper olur ama neyse…

2

İşte benim gibi üşengeçleri için kitapla kilo verme yolları hoplaya zıplaya süper hareketler. Her hareketi en az 10 ar kez yapmak gerekmiş.

Günü gününe zayıflamak için spor programı isterseniz buyrun..

beautylish.com

Bunu da seversin  Gaza getirici kilo verenler öncesi ve sonrası fotoğrafları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim