Temizlik bezi ile nasıl kilo verilir

Annekaz
6 Ağustos 2014
Yorum Yok

Taşındıktan sonra ve ramazanda biraz kendimi saldım, halbuki taşınmadan önce ne güzel kilo vermiştim.. şimdi toparlanma zamanı sadece diyet ya da fazlalıklar olarak değil hayatıma da çeki düzen vermeliyim. Ben Dukan ekspres diyetine başlıyorum hatta başladım bugün ikinci günüm Dukan ekspress ile ilgili diğer ayrıntıları nasıl yapıldığını kaç kilo verildiğini ne yenilip ne içildiğini buralardan okuyabilirsiniz gelelim ilginç başlığın detayına…

DUKAN EKSPRES İLE 7 GÜNLÜK DİYET

DUKAN EKSPRES DİYETİ 1 HAFTALIK SONUÇ

DUKAN EKSPRES DİYETİ İPUÇLARI

Temizlik bezi ile kilo verilir mi? istedikten sonra uçan balon ile bile kilo verilir bu videoyu da biraz da bu yüzden ekliyorum çok etkili ve yoran bir çalışma çok aç karnına böyle efor gerektiren sporlar yapmayın unutmayın dukan ekspresde az da olsa tempolu sporlar var. Yürüyüş yerine arada  bir böyle hareketler de tercih edebilirsiniz.. İşte temizlik bezi ile spor!

 

Bunu da seversin  Yaz hamilelerine sağlıklı tatil tüyoları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim