Kız kardeşi olanlar daha mutlu

Annekaz
11 Eylül 2019
Yorum Yok

Eğer bir kız kardeşiniz varsa çok şanlısınız. Araştırmalara göre kızkardeşi olanlar daha mutluymuş. Sadece bireysel olarak değil ailede kız kardeşler varsa daha o ailede herkesin iletişi birbiri ile daha güçlü oluyormuş

KIZ KARDEŞLERİ OLAN AİLELER DAHA MUTLU

Kız kardeşi olanlar bilirler kız kardeş sadece kardeş değil çok da iyi arkadaş demektir. Sır saklar, arkanızı kollar ayrıca bir gardırop yerine iki gardırobunuz olur :) Şaka bir yana kız kardeşlere sahip olan aileler de aila bağları daha kuvvetli oluyormuş. Aileyi derleyen toparlayan özel günleri planlayan hep kız kardeşler değil mi? Yemekler hazırlayan küçük kardeşlere kol kanat geren anneden sonra hep kız kardeşlerdir.

2009 Yılında yapılan bir araştırmaya göre kız kardeşi olanlar daha iyimser ve mutlu olurken kız kardeşi olmadan büyüyenler daha kötümser ve daha negatif olabiliyorlar. Öz ya da üvey bir kız kardeşiniz varsa ona sarılın ve bolca öpün.

Kalabalık aileleri daha çok seviyorum yaşları birbirine yakın iki kızım bir oğlum var imkanımız olsa 4 belki 5 çocuk bile dünyaya getirebilirdik ama işte bazı korkular çocukları da kardeşten mahrum bırakıyor..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim