Lahana pazı ve anne kardeş sarması

Annekaz
26 Aralık 2011
Yorum Yok


Bir pazar günü tatiliz ne yapacağımı nereye gideceğimizi şaşırıyoruz. Temizlik mi yapılsın ütüye mi yetişilsin anaya babaya mı gidilsin say say bitmez. Çalışan kadınlar vallahi billahi ev hanımlarından daha umutsuz. Kayınvalidemler bekler annemler gücenir kızkardeşim tavır yapar neyseki bu hafta erkek tarafını türlü numaralarla ekarte edip kızkardeşimle de annemlerde buluşup haftayı kurtardım :)

Benim 5 adet görümcem var Allah eksikliklerini göstermesin eve çok yakın olan kuzene toplanmışlar tabi annemgile daha önceden söz vermiş! bulunduğumuz için gidemedik. Onlar kuzenlerde kakara kikiri yaparken biz Canım anneciğim ve kız kardeşimin yaptığı börekleri sarmaları mideye indiriyorduk. Kurduk yer sofrasını demledik çayı ohh çoluk çocuk .. pek bi nazire yapar gibi oldu ama Allah’tan hiç birisi internet kullanmıyor:D  Kız kardeşimin ördüğü kravatlı kazağı el birliği ile birleştirdik, tam fotoğraf çekecektim şarjı bitti artık bir daha ki sefere.

2 yaşına gelmiş ama bir türlü uykusu düzene oturmamış yeğenim için  The Sleep Lady olarak tanınan Kim West tarafından yazılan The Good Night, Sleep Tight Workbook adlı kitabı hediye ettim umarım faydasını görür, çünkü yakında bir kardeş gelecek ve hayatları bu uyku düzeniyle çok daha zor olacak. Yani bir pazarı daha böyle bitirdik.. gelecek hafta kim bilir nerde oluruz

Bunu da seversin  Harika Cupcakeler..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim