Krema ile pasta dekorasyonu

Annekaz
14 Mayıs 2008
2 Yorum

Harika görünümlü pastaları kim sevmez aslında misafirine göre değişir konuklarınız bayansa yukarıdaki kalpli victorya tarzı pastaya bayılırlar.Eğer minik konuklarınız yada doğum günü partileri söz konusuysa tamamen krema ile kaplanmış ayıcıklı pasta günün konusu olabilir.

Hiç bir zaman bizim ailede sevilmeyen bir ara çok moda olan şeker hamuru yerini artık krema tarzı süslemelere bırakıyor.Her zaman kremayı tercih etmişimdir.Özelikle evde şeker hamuru yapması eziyet sıcaklık ortam açtığınız mekan hepsi önemli ama krema öylemi üstelik aroma olarak da çeşit sınırsız..neyse krema olarak ister hazır pasta kreması ister kendi yaptığınız malzemeleri kullanın neticede biraz süsleme bilgisi ve el alışkanlığı şart işte bu konuda krema sıkma ve süsleme dersleri var ing. ama fotoğrafları bir harika

Bunu da seversin  Bir gün milyoner olursam..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. mutfaktelaşı dedi ki:

    fotoğraflara baktım hepsi de harika, uzun zamandır kremşantiden bu tür süslemeleri arıyordum, ne kadar sevindiğimi anlatamam.eğer bu tür süslemelerle ilgili bildiğiniz başka site veya linkler varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.

  2. Anne Kaz dedi ki:

    krema süslemeleri çok seviyorum zaten buldukça hayran oldukça eklemeye çalışırım :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.