Kuyruğuma kabak bağladım geliyorum!

Annekaz
2 Ekim 2010
1 Yorum
Flickr: Minipixel
Okullar açılınca sıkışacağımı biliyordum da bu kadar olacağını tahmin etmiyordum, aslında kendim kaşındım. Sınıf toplantısında geleneksel ‘sınıf annesi seçimine’ kimse aday olmayınca ben aday oldum oy birliği ile kabul edildi (mecburen) sınıf annesi oldum.
Okul aile birliği toplantısında da yine benzer durum hop listedeyim ohh pek güzel oldu yıllardır okul aile birliğinde görev almayı istemişimdir,  kermesler düzenlemek gezilerde ve organizasyonlarda yardımcı olmak işin pembe tarafı da olsa hep isteğimdi bu konuda kendime güveniyorum tabi bu kadar kolay olmadığı ortada zira ilk ve asil işim olan para toplama meselesi oldukça sıkıcı bu sene bu okulda son senemiz gibi belli olmaz ama yeni bir ev bizi buralardan uçurur. O yüzden 13 yılımızı geçirdiğimiz okul için bir şeyler yapmak istedim yoksa kendimi borçlu hissedecektim iyi oldu, Eşimin lafı gediğine oturtma becerisinden bu durumda da nasibimi aldım. Bir kuyruğunda kabağın eksikti dedi olsun onu da bağladım geliyorum artık altında mı kalırım güzel bir aksesuar yapıp göğsümü gere gere mi yuvarlarım bilmiyorum. Bundan sonra  buradan ‘Anne Kaz okulda’ serisi başlar yazar da yazarım hem bakalım içeriden bu okul – yönetim işleri nasıl?
Bunu da seversin  Deniz kabuğundan tablolar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. anneyazar dedi ki:

    Hayırlı olsun:)) Eşinize selam güldürdü beni:))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim