Limonlu Tepe Sığla kremi, Çam Katranı Şampuanı

Annekaz
14 Mayıs 2020
Yorum Yok

Doğal ürünlere bayılıyoruz hele Türkiye üretimi yerli malı ise hemen arkasını çevirip okuyup cildime uygun mu diye bakıyorum. Limonlu Tepe ürünlerini korona dan önce keşfettim. Kuru bir cildim var, sürekli krem istiyor e korona günlerinde günde 50 kere yıkayınca da nemlendirmelere doyamadık. Tam da bu sırada Limonlu Tepe sığla kremi kullanmaya başladım.

 

LİMONLU TEPE SIĞLA KREMİ

Neden sığla kremi özelliği ne? Sığla ağacı ülkemizde sadece Muğla ve Fethiye de yetişiyor. Bu bitki her yönü ile sağlığa yararlı içilebilen sabunu yapılabilen yağı ile şifa dağıtan bu ağacın kremi de yapılmış. Limonlu Tepe kozmetik firması doğal ve yöresel ürünler üretmek amacı ile ortaya çıkmış. Sığla kremi bana bir arkadaşım tavsiyesi ile geldi. Limonlu Tepe’nin ürettiği sığla kremi yapış yapış değil ciltte kolayca emiliyor belirgin bir kokusu yok fakat şöyle bir özelliği var çok uzun süre nemlendiriyor. Diğer yandan Sığla kreminin antiseptik özelliği de var. Yani hem nemlendiriyor hem de bakterilerden koruyor. Limonlu Tepe sığla kremi bitti bitecek çok sevdim birazcık arada  bir indirim yapsalar muhteşem ötesi olur.

 

LİMONLU TEPE ÇAM KATRANI ŞAMPUANI

Çok fazla şampuan kullanmayan birisi olarak yeni yeni şampuanlar denemek  benim için çok kolay olmadı hele bu kadar yoğun kokulu bir şampuan. Şampuan saçları yumuşacık yapıyor hacim de veriyor ama o mangal ya da ne bileyim barbekü gibi kokuyor. Sevdim ama kokusunda  dolayı kullanması çok zor.

Ürünleri görmek için: https://limonlutepe.com/

PİNLEYİN LÜTFEN

Bunu da seversin  Batık ve kıl dönmesi nasıl engellenir? Doğal çözümler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim