L’OCCITANE’DA YILBAŞI HEDİYELERİ

Annekaz
4 Kasım 2021
Yorum Yok

Yılbaşı demek sadece yeni gelen yılı kutlamak değil, iyi dilekler ve “vermek”le ilgilidir. Yılbaşı zamanı “verme geleneğini” kutlamanın da harika bir yoludur. Daha derine inersek, özellikle yılbaşında karşımızdaki kişiye özel hediye seçimi yapmak, sosyal bağları kuvvetlendirmek ve yeni gelen yılın daha fazla şans getirmesini beklemekle ilgilidir. Unutmayın; “Önemli olan düşüncedir.” Sevdiklerinize bir yılbaşı hediyesi vermek için harcadığınız düşünce miktarı, ilişkiye ne kadar önem verdiğinizi de gösterir. 

Bazı ülkeler geleneksel olarak ağaçların altına hediye bırakmasa da (Örneğin, Fransa’da çocuklar hediye almak için ayakkabılarını dışarıda bırakır, Türkiye’de hediyeler yılbaşı akşamı verilir.) hediyeler açılırken herkes bir araya toplanır. 

Yılbaşı, yılın en güzel zamanı olarak görülse de, aynı zamanda en stresli zamanlardan biridir. Eşiniz, kız arkadaşınız, aileniz, arkadaşınız veya patronunuz için benzersiz yılbaşı hediyesini aramak istersiniz.  Özellikle sevgiliye hediye ararken üzerinizdeki baskı artabilir.

Herkes için En Anlamlı Hediyeler..

 

Yeni yıl için sevdiklerinize onlarca hediye seçeneğinden hangisini alacağını bilmeyenler,  yeni yıl kampanyalarının cazibesine kapılanlar ve kararsız kalanlar için nokta atışı hediye makası L’Occitane  ve markanın Yeni Yıl Hediyeleri.  Her  yıl markanın  değerlerinden birini eğlenceli çizimler tasarlayarak, dünyaca ünlü farklı illüstratörlerle yılbaşı  koleksiyonlarına yansıtıyorlar. Ve ortaya  birbirinden özel rengarenk koleksiyonlar çıkıyor.. 2019 ‘da yaratıcılığını eğlence ve çocuksu bir ruh ile yansıtan illüstratör Hsinping Pan ile çalışıyor L’Occitane. Fırçasıyla bir kaç darbede hepimiz için  sihirli bir dünya yaratan sanatçı, koleksiyonda bitki çeşitliliğini koruma ve vurgulama kararlılığını  en yaratıcı haliyle anlatıyor. 2020 ise Paris’li sanatçı DFT’nin yılı olmuş. DFT koleksiyona kurdeleler işleyerek zamanın, doğanın insanla bağlantısını hediye kutularına ve ürün ambalajlarına işlemiş. Ve koleksiyonda biyoçeşitlliği öne çıkarmışlar.. Markanın 2025 yılına kadar 1000 bitki çeşidini koruma altına alma vaadi ile ilgili hedefini öne çıkarmışlar.

 

2021’de  ise çıtayı daha da yükselten L’Occitane,  bu defa ünlü sanatçı Tristan Bonnemain ile çalışıyor ve sürdürülebilirlikle beraber üreticilerini ve onların hikayesini tema olarak kullanıyor. Tüm kutu ve  kartonlar sürdürülebilirlik ilkesi ile tedarik ediliyor , Mağazada kullanılan yılbaşı  dekorları sürdürülebilir ormancılıktan elde edilen Geri dönüştürülebilir malzemeden . Ve 2021 ‘de bir önceki yıla göre plastik tüketimini % 82 oranında azaltıyor marka.

Aslınsa satin alınan her bir L’Occitane hediyesinin altında Kocaman bir anlam yatıyor.

Burada hepimizin en önemli beklentisini de karşılamayı ihmal etmiyorlar.. Hem anlamlı hediyler sunarak yılbaşının  ışıltısını ikiye katlıyorlar  hem de her bütçeye uygun hediye seçenekleri ile ulaşılabilir olduklarını vurguluyorlar..

 

Kadınlar İçin Hediyeler

Bir kadını gerçekten tanıyorsanız, saçına, cildine, hatta duş şampuanının kokusuna bile ne kadar önem verdiğini bilirsiniz. Verdiğiniz hediye karşılığında gerçek bir gülümseme görmek istiyorsanız L’Occitane’dan hediye kartı göndermek sadece bir sonraki yıl değil, zamansız olarak hatırlanmanızı sağlayabilir. Bununla beraber yılbaşı zamanlarının ise ayrı bir büyüsü olduğu gerçektir, kadınlar için yılbaşı hediyesi seçimi de bu doğrultuda önem taşıyor.

Hediye aldığınız kişilerin zaten mükemmel olduğunu ve cilt bakım hediyelerine ihtiyacı olmadığını düşünebilirsiniz ama bize güvenin. Bakım bir süreklilik gerektirir ve siz de bu anlamlı zamanların parçası olabilirsiniz. Güzellik sadece elimizden gelenin en iyisini hissetmemize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kendimize zaman ayırmaya ve biraz sevgi göstermeye teşvik eder. Yani, birine güzellik hediyesi aldığınızda, ona gevşeyecekleri tüm o anları da hediye etmiş olursunuz. 

Erkekler İçin Hediyeler

Ayrıca herkes şımartılmayı sever. Ama genellikle başkalarının ihtiyaçlarını karşılamakla o kadar meşgul oluruz ki, kendi kendimize odaklanacak zamanımız kalmayabilir. Rahatlatıcı spa deneyimi sunacak hediyeler, bu yüzden hem kadınlar hem erkekler için belki de en harika yılbaşı hediyeleridir. Erkekler için genellikle parfüm düşünülür oysa hayatınızdaki adam doğal yaşlanma belirtileri gösteriyor fakat bakım yapması için biraz ikna edilmeye ihtiyacı varsa, L’Occitane erkek cilt bakım ürünleri, cildini kısa sürede yeniden aktive edebilir. Cildi bir süre sonra daha parlak, daha taze ve daha genç görünmeye başladığında aldığınız hediyenin değeri de artar. L’Occitane’ın yenileyici bakımları aynı zamanda tüm cilt tipleri için uygun olma avantajına sahiptir ve çizgiler, kırışıklıklar, donuk cilt dahil yaşlanmanın tüm doğal belirtileriyle mücadele eder. 

Bunu da seversin  Bardakta Hamburger - Video

Bize yılbaşında en büyük neşeyi getiren, küçük jestler ve düşünceli olduğu için bir hediyeden fazlası olan, doğal cilt bakım ürünleridir. Yılbaşı hediyesi seçerken önemli olan, güzel hatıralara eşlik edecek unutulmaz kokular içermesi ve Provence’te olma düşüncesi uyandırmasıdır. Bu da L’Occitane’da bir dizi cilt bakım hediye fikrini keşfetmekten geçer. 

Yılbaşına aylar öncesinden özel olarak hazırlanan L’Occitane’da çevre dostu hediye seçeneklerinden cilt bakım ürünlerine, parfümlerden tasarımcı çizgileriyle üretilmiş kutulara kadar herkes için bir şeyler vardır. Marka, özellikle yılbaşı hediyeleri söz konusu olduğunda adeta özenli bir hediye fabrikası gibi çalışır. 

Noel’in Eşsiz Takvimi Advent Calendar 

Kendi tutkunlarını yaratan, 24 farklı kapısı ile 24 farklı sürpriz içeren Advent takvimi, hayata renk, desen ve neşe katmak için ilhamını doğadan alır. Immortelle Overnight Reset Serum ve Divine Cream, vücut bakım kahramanları The Petit Remedy ve Almond Supple Skin Oil , Neroli & Orchidee gibi markanın en beğenilen ürünlerinin seyahat boylarını  içeren takvim,  her yılbaşının  gözde ürünü.

 

L’Occitane’ın favorilerinden seçilmiş bir seçkiyi içeren bu lüks Noel Takvimi ile birlikte, dünyaca ünlü shea butter el kremi, badem duş yağı gibi ikonik ürünlerle yılbaşının en seçkin hediyesini hazırlayabilirsiniz. 

 

Minik Hediye Setleri

L’Occitane yılbaşı hediye setlerinde,  sevdiklerinizi hatta kendinizi  mutlu edecek onlarca farklı hediye seçeneği bulunuyor.  ve Noel süsleri, yılbaşı küreleri, rengarenk bonbonlar, yıldızlar ve kadın, erkek parfüm setlerini bütçenize uygun olarak bulabilirsiniz. Her yıl limited edition (sınırlı sayıda) üretilen  Shea, Verbena ve markanın parfüm serilerine ait  özel ambalajında tasarlanmış ürünleri inceleyebilir, bu serilerin seyahat boy versiyonlarını  ikonik minik çantaları , yılbaşı küreleri ve diğer ambalajlarında uygun fiyatlı hediyeler kategorisinde keşfedebilirsiniz. 

Hediye kartları her zaman sıkıcı, son dakika hediyeleri olmak zorunda değildir. Konu özellikle cilt bakım, vücut bakım  ürünleri ve bildiği bir parfüm olduğunda, senenin en parlak hediyesine dönüşüverir.  L’Occitane, her yılbaşı herkesi memnun edecek bir dizi zarif hediye fikri sunar. Tüm hediyeler eşsiz bir koleksiyonla ve tasarımlarla çantalarda ve kutularda sunulur. Ayrıca siparişinize, yılbaşı için mükemmel hediyeyi yaratmanıza yardımcı olacak bir mesaj ekleme seçeneğiniz de vardır.

Çevreyi korumak, el emeğini teşvik etmek ve eşitlik her zaman L’Occitane için  en önemli değerler olmuştur. Tüm cilt bakımı, vücut, koku ve harika ev hediyelerini inceleyin. Ruh eşinizin, arkadaşlarınızın ve ailenizin yıl boyunca sağlıkla parlamasına yardımcı olacak favori güzellik ürünlerine göz atın!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim