Yılbaşı hediyesi fikirleri: Sevdiklerinize anılarınızı hediye edin

Annekaz
23 Aralık 2019
Yorum Yok

Yılın en sevdiğim zamanı geldi çattı, bir yılı bitirirken yepyeni taze başlangıç dilekleri ile yeni yıla giriş yapıyoruz. Yılbaşını sevmemin başka nedenlerinden birisi de kuşkusuz hediyeler.

Yılbaşı hediyeleri için binlerce seçenek var ama itiraf etmeliyim  hediye seçerken çok zorlanıyorum. Özellikle hediye almak istediğim kişi benim için çok özelse tüm ayım ne alsam diye düşünmekle geçiyor. Sevdiğim beraber yıl boyunca onlarca anı paylaştığım birisine ne hediye edebilirim derken aklıma beraber çekindiğimiz fotoğraflar geldi,  malum cep telefonu ile yüzlerce fotoğraf çekinip en sevdiklerimizi yayınlıyoruz ve fotoğraflara dokunmak mümkün değil küçük bir araştırma ile Sosyopix i keşfettim.

Sosyopix de her hediye kişiye özel, ister sevgiliniz isterseniz en yakın arkadaşınız için onlarca seçenek var ama yine burada kararsızlığım devreye girdi!

Yıl boyu biriken hatıralar için bir anı kitabı harika olur mesela..

Magnetlere bayılıp koleksiyon yapan arkadaşım eminim beni buzdolabında görmek ister ben bayıldım..

O kadar seçeneğin içinden benim için en uygunu mini  foto kitap sanki, 50 adet fotoğraf bu minicik kitapta en sevdiğim

Genç kıpır kıpır bir ekibin çalıştığı Sosyopix de hediye seçenekleri çok fazla, her hediye de özel olunca kararsız kalmak da  çok normal yılbaşına sayılı ünler kalmışken son dakika ve sizi kurtacak seçenekler için mutlaka ziyaret edip ilham  alın.

Bunu da seversin  Sevgililer gününde sevgilinize kazak örün!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim