Lohusa gecelik ile bebek emzirmek artık çok kolay

Annekaz
7 Şubat 2020
Yorum Yok

Hamilelik dönemi aile bireylerinin en dikkatli olması gereken dönemlerden bir tanes. Anne ve baba adaylarına hatta özellikle anne adaylarına bu dönemde birçok görev düşmektedir. Özellikle anne adayları kendi rahatlığı için birçok yeni ürüne bu dönemde başvurmaktadır. Bu başvurulan ürünler her anne adayına göre değişmektedir. Ancak birçok firma tarafından üretilmektedir. Özellikle uykunun çok önemli olduğu hamilelik ve lohusa döneminde anne adaylarına özel birçok ürün üretilmektedir. Kilo almaya başlayan anne adaylar hamileyken kendilerine özel üretilmiş olan ürünleri almaktadırlar. Ancak bu dönem dışında lohusalık dönemine özel üretilmiş olan ürünler de bulunmaktadır. Hamilelik esnasında bu ürünleri alarak planlamakta fayda var. Çünkü daha sonra bu ürünleri alacak vakit veya hal bulamayabilirsiniz. Özellikle ameliyattan sonraki ilk gece bu ürünler oldukça ilgi görmektedir.

Hamilelik dönemindeki zorluk sadece anne adayının çocuğu doğurduğu kısma kadar değil ayrıca lohusalık dönemine de ulaşıyor. Ayrıca yeni doğurmuş olan anne adayları bu dönemde kendilerini rahat hissetmeleri gerekmektedir. Dikiş izlerine de zarar vermemelidir. Bu dikiş izleri özellikle uyku sırasında oldukça zorluk çıkarabilmektedir. Ancak bu döneme özel olan lohusa pijama ürünleri mümkün olduğunca rahat etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca pamuksu yüzeyiyle de terlemenizi veya üşümenizi önleyerek sizleri hastalıktan korumaktadır. Bu ürünler gece rahat uyumanızı sağlayarak bebeğinize de vakit ayırabilmenizi sağlamaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri ise emzirmek için hazne barındırması. Bu hazneler sayesinde bebeğinizi kolaylıkla emzirebilirsiniz. Üzerinizi çıkarmanıza gerek kalmaz.Bu dönemde bir diğer alternatifiniz ise lohusa gecelik ürünleri. Özellikle rahatına düşkün anneler tarafından tercih edilen gecelikler de hemen hemen pijamalarla aynı özelliklere sahip. Anne adaylarının gecelikleri tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri rahatlığıdır. Gece birçok kez uyanması gereken anne adayları, bu gecelikler sayesinde rahat bir şekilde işlerini halledip tekrar yataklarına geçebiliyor. Ayrıca kıvrılmadıkları için dikişlere zarar verme ihtimali de oldukça düşüktür. Anneler bu geceliklerle kolay bir şekilde uyuyabilir. Birçok markadan alabileceğiniz ürünler için farklı farklı alternatifleriniz mevcut. İstediğiniz seçebilirsiniz.

Bunu da seversin  Cıvıl cıvıl ayakkabılar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim