Magnet yapbozlar ve çocuklarla yolculuk

Annekaz
3 Ocak 2013
Yorum Yok

magnet yapbozYap bozlar çocukların en sevdiği oyuncaklardan anneler aynı düşünceyi paylaşmayabilir :) çünkü yap bozların parçası kaybolur sürekli dağınıklıktır fakat
buradaki anne
yapbozlara magnetik hale getirerek metal yüzeylere yapışmasını sağlamış. Benim böyle bir çalışmada ilk aklıma gelen çocukların anneyle birlikte çok vakit geçirdiği mutfaklardaki buzdolabı, bulaşık makinesi gibi aletler oldu aslında  buzdolabında yap boz çocukları oldukça oyalar ama bu kadar basit değil.

ABD’de bir yerden bir yere gitmek oldukça zaman alıyormuş o yüzden çocuklar için arka koltuk eğlenceleri çok önemli ABD’de yaşayan pek çok anne blogcu da benzer yazılar görmüşsünüzdür. Buradaki anne önce küçük bir metal tepsi hazırlamış, sonra mıknatıs yapıştırılmış boyalar, yab bozlar oyuncaklar vs vs.. yani bir nevi ihtiyaçtan ötürü bir durum..Uzun yolculuklar ve ya evdeki buzdolabı için mıknatıs güzel ve oyalayıcı bir yöntem aklımızda olsun =)

Bunu da seversin  Çocuklar için eğlenceli coğrafya
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim