Marbella Eyeliner pen, eyebrow pen

Annekaz
8 Ağustos 2012
2 Yorum

Makyaj konusunda çok beceriksizim hele eyeliner kullanmak benim için imkansız, fakat Marbella Eyeliner Pen ile artık ben bile eyeliner kullanabiliyorum.

Bir kaç gün önce Marbella Eyeliner Pen’i denedim. Keçe incecik ucu sayesinde istediğim kalınlıkta eyeliner çekebiliyorum Marbella Eyeliner Pen’in iki çeşidi var birisi  G-Type Eyeliner Pen değişebilir farklı yönde iki ucu var çok kolay sürülüyor ve ince ucu yumuşacık ayrıca Hipoalerjenik formülü sayesinde hassas cilt ve göz yapım için harika bir seçim, diğer Eyeliner Pen biraz daha kalın uçlu Audrey Hepburn tarzı romantik bakışlar için mükemmel, kolay kolay sudan terden günlük koşuşturmadan etkilenmiyor temizlemek için göz makyajı temizleyicisi kullanmak lazım.

Marbella’nın ayrıca kaş kalemleri de var. 3 ayır renk olarak tasarlanan kalemlerin uçları keçe ve rahat kullanım için düz kesimli. Yine kolay kolay sudan terden etkilenmiyor gün boyu kaşlar doğal ve belirgin olarak  kalıyor.

Marbella’nın eyeliner ve eyebrow kalemlerini gönül rahatlığı ile tavsiye etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Eyeliner ve Eye browların fiyatları 19,90 ve 6 ile 1 yıl arasına kadar da uzun ömürleri var :)

Marbella Eyeliner Pen Turkuaz

Bunu da seversin  Test edeyim derken mikrop kapmayın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. nmt dedi ki:

    nerden bulucaz peki :)

  2. gül dedi ki:

    merhaba belkide ardığım kaş ürününü buldum sayende! yanlız şunu sormak istiyorum boya kaş olmayan yerde yani tendede kalıcımı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim