Kryolan cake eyeliner incelemesi

Annekaz
22 Temmuz 2014
Yorum Yok

Bazı makyaj malzemeleri çok pahalı alırken bütün yorumları okuyor en doğru kararı vermeye çalışıyoruz ya da alacağımız makyaj malzemesinin eş değerini arıyoruz. Çok fazla eyeliner markası var. Kryolan’da oldukça bilinen profesyonel salonların kullandığı bir marka transparan pudrası bol bol övgü topluyor henüz denemedim ben bugün Kryolan cake eyeliner ürününü yazacağım

 Kryolan cake eyeliner taş pudra bir yapısı var. Krem ya da jel değil. Kryolan cake eyeliner kullanmak için ise profesyonel bir fırça, su mümkünse Kryolan cel sealera ihtiyacınız var.   Kryolan cake eyeliner’a bir iki damla su ya da Kryolan cel sealer damlatıyorsunuz.

Fırça ile biraz kıvam sağlayıp gözlerinize eyeliner olarak kullanıyorsunuz. Gerçekten profesyonellik isteyen bir kozmetik malzemesi. Bu kadar özene ve uygulamaya rağmen ne yazık ki kalıcı değil. Bana uygulanan Kryolan cake eyeliner su ile beraber kullanıldı eğer Kryolan cel sealer ile uygulansaydı belki durum farklı olurdu, daha uzun süre dayanabilirdi.

Kryolan cake eyeliner’ın satış fiyatı 57 TL oldukça büyük bir paketi var. Söylenene göre en az 6 ay kadar kullanılıyormuş. Ben beğenmedim ya da bana uygun bir ürün değil kullanması zor ve söylendiği kadar kalıcı değil, akşama kadar eye linerim bozulmuştu.

Kryolan ürünleri Türkiye’de satılıyor güzellik akademileri ve makyaj kursları var. Diğer ürünlerinin paketlerini incelediğim kadarıyla Alman kalitesini taşıyor ama kullanımları gerçekten zor Kryolan transparan fondoteni bile ki çok satılmasına rağmen paketi kullanışsız..

Eye liner sürüş teknikleri ve modelleri

Kryolan cake eyeliner yorumlarım böyle fotoğraflar ise aşağıda. :)

Kapatıcılarla ilgili profesyonel çözüm yazımı okumalısınız.. en etkili kapatıcılar

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim