Maybelline Liquid Eyeliner ve Deborah Glossissimo

Annekaz
14 Ağustos 2014
Yorum Yok

Güzellik için, güzel kalmak için,  güzel yaşlanmak için neler yapmıyoruz yediklerimize dikkat ediyor olabildiğince en doğal en kaliteli kozmetikleri kullanmaya çalışıyoruz. Bizim evde çalışan bir anne 2 de genç kız olunca kozmetik malzemesi neredeyse en önemli ihtiyaç malzemesi haline geliyor. Uzun zaman önce minik bir kozmetik alışverişi yaptık Maybelline Liquid Eyeliner kullananların yorumlarını okuyunca tam bir eyeliner tutkunu olan kızım için Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner Black  ve Genel kullanım için de Deborah Glossissimo Lipgloss Dudak Parlatıcısı satın aldık. 

Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner 

Kullanması çok kolay bir eyeliner, rengi koyu net, dökülmüyor makyaj temizleyicisi ile kolay siliniyor bunlar Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner’in en iyi özellikleri kötü özellikleri ise maalesef kuru sanki az kalmış ya da  bitmek üzereymiş gibi sürekli ters çevirip ucundaki keçenin ıslanmasını bekliyorsunuz.  Eyeliner çekmesi kolay ama bu kalemle içini doldurması zor çünkü hemen ucu kuruyor. Ayrıca çok dayanıklı değil… 

Maybelline Master Pr

Bu yüzden Maybelline eyeliner’i bizim için sadece deneme olarak kaldı diyebilirim..

maybeline-rimel-maybeline-eyeliner

Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner ve maybeline rimel

 Maybelline The Colossal Volum Express Smoky 

Maybeline’nin belkide en çok satan rimeli bu ürünü olsa gerek, Volum Express bu ilgiliyi hak ediyor mu bilmiyorum ama ilk sürüşte çok güzel olsa da sonrasında kuruyup göz altlarınıza dökülebiliyor. Göz altlarınızda ister istemez toz siyahlıklar daha kötüsü elinizi de değerseniz koyu renk bir gölge oluşabiliyor.. sık sık tazelemek ve sık sık aynaya bakıp kontrol etmek lazım.

Deborah Glossissimo Lipgloss Dudak Parlatıcısı 

Kaliteli yapış yapış olamayan bir dudak parlatıcısı herkesin arayışı galiba kolayca sürülüp çıkan uzun süre dayanan bir dudak parlatıcısı ararken testerini daha önce gördüğüm ve rengini çok beğendiğim Deborah Glossissimo Lipgloss Dudak Parlatıcısı’nı Dermokozmetikte güvenilir adres dermoeczanem’de görünce satın aldım.

Bunu da seversin  M. Asam Magic Finish Köpük Fondoten incelemesi

Deborah Lipgloss kaliteli ve kesinlikle yapış yapış değil ve kalıcı bir yapısı ile sık sık eliniz makyaj çantanıza gitmiyor. Kokusu oldukça güzel rengi pembemsi şeftali ile oldukça genç ve ferah duruyor. Simli ama simler kendi rengi ve çok ince az diyebilirim.

deborah-lipgloss

Deborah Glossissimo Lipgloss Dudak Parlatıcısı 13.97 lik fiyatı ile parasını çok iyi karşılıyor. Ayrıca dudakları koruyucu etkisini saymıyorum bile.

Bir daha ki yazıda Couleur Caramel Golden Shimmering simli yüz ve vücut yağını ve Maybelline Up In Smoke Makyaj Kiti deneyimlerimizi yazacağız :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim