Kusursuz eyeliner çekmenin sırrı kalem eyeliner

Annekaz
27 Mayıs 2020
Yorum Yok

Türkiye’nin ilk bitkisel maskarasını çıkaran Newwell Profesyonel makyaj ürünleri ile  biz kadınları güzelleştirmeye devam ediyor. Saç bakımından, tırnak ürünlerine kadar geniş bir yelpazesi olan markanın, göz makyajında  kolaylık sağlayan  kalem eyelineri ise çok dikkat çekiyor.

Kolay eyeliner çekmek için Kalem eyeliner deneyin

Kuşkusuz makyaj yaparken bizi en çok zorlayan şey kusursuz şekilde eyeliner çekmek. Ben bunun için pek çok yöntem denedim kuyruklu bir eyeliner için bant yapıştırdım, saç tokası ile denedim, şablon kullandım ama hiç birisi kalem eyeliner kadar düzgün olmadı.

Newwell Kalem eyelinerin artısı çok.  Kolay kullanılan ve simsiyah mat bir çizgi çizmemizi sağlayan kalem eyeliner gözleri daha iri ve canlı gösteriyor.  Son yıllardaki kedi göz makyajı modası için kusursuz bir eyeliner görünümü şart, toprak tonlarında yapılan bir  göz farı üzerine tek hamlede çekilen sim siyah bir eyeliner tüm yüzünüzü değiştirecek harika bir detaydır.

Eyeliner Pen özellikleri

Newwell Eyeliner Pen, mat yapısı ile mükkemel bir siyahlık verir.   Kullanmadan önce eyelineri mutlaka çalkalamanız gerek, bu şekilde özel formülü daha iyi karışıp daha eşit bir ton elde edebilirsiniz.  Göz kapağınıza en sevdiğiniz tonlarda far sürdükten sonra  göz kapağınızı gerin, önce kaşın alt kısmından başlayın göz pınarından da ince bir çizgi çekerek iki çizgiyi birleştirin.  Sadece bu kadar, Eyeliner Penin mükemmel uç kısmı işin zor kısmını yapacaktır.

Kalıcılığı uzun süre olan Newwell Eyeliner Pen kirpik diplerine ince çizgilerle daha spor ve doğal bir hava yaratırken kalın çizgiler daha seksi ve gece makyajı için uygun olabilir.  Gece makyajında çizginin kalınlığını istediğin derecede artırarak, simli bir çizgi ile kombin yaparak  gözlerini daha etkileyici ve çarpıcı hale getirebilirsin.

Bunu da seversin  Extraordinary Attorney Woo - Konusu ve oyuncuları

Dermatolojik  olarak test edilmiş New Well  eyeliner pen hassas göz yapısı olanlar için de oldukça uygun. Hayvanlar üzerinde test edilmeden satışa sunulan ürünler arasında Bio-Herbal Bitkisel Mascara da oldukça dikkat çekiyor. Güzel bakışlar ve uzun süreli tazelik için bu  ikiliyi mutlaka deneyin.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim