Max Factor Colour Elixir

Annekaz
6 Haziran 2014
Yorum Yok

Max Factor Colour Elixir, kaybettiği nemi sadece yedi günde geri kazandırarak dudaklarınızı beslerken aynı zamanda da canlı renkleriyle muhteşem görünmenizi sağlıyor.

Güzelliğin başrol oyuncularından biri dudaklarımızdır. Bu nedenle her kadın pürüzsüz ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olmak ister. Dudaklarımız; güneş, susuzluk gibi faktörlere bağlı olarak nem kaybeder, kuruyup çatlar. Kuruyan dudaklarınıza pürüzsüz bir görünüm kazandırmak, dudaklarınızla büyülemek istiyorsanız etkisini hemen gösteren Max Factor Colour Elixir tam size göre!

Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün geliştirdiği Colour Elixir’in içeriğindeki; shea, avokado ve aloe yağlarının etken maddelerinin yanı sıra antioksidan ve beyaz çay içeren formülü ile dudaklarınız etkin biçimde nemlenip daha pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Max Factor Colour Elixir ile sadece yedi günde daha canlı ve parlak sahip olacaksınız. Çünkü MaxFactor Colour Elixir, yoğun renk pigmentli formülü ile çok daha kolay sürülüyor ve inanamayacağınız kadar canlı ve parlak dudaklar ortaya çıkıyor.

Sezonun canlı renklere ve ışıltılı bir görünüme ağırlık veren modasına uyum sağlayan Max Factor  Colour Elixir’in renk paleti, tüm cilt tonlarına ve tercihlere cevap vermesi için pembeler, mürdümler, kırmızılar ve kahverengiler olmak üzere dört renk grubu ile kadınların beğenisine sunuluyor.

Max Factor’un Kreatif Direktörü Pat McGrath, dudakların kusursuz ve parlak görünmesinin sırrını pürüzsüz ve nemli olmalarına bağlıyor. Çatlamış dudaklar için Max Factor Colour Elixir’i öneren McGrath, “Kadınlar, sadece yedi günde gözle görülür farkı hissedecekler ve mükemmel rengin ışıltısıyla göz kamaştıracaklar. Benim favori rengim ise klasik bir kırmızı…”

Ünlü makyaj uzmanı Nur ToktayMax Factor Colour Elixir için “Dudaklarımızın nem ihtiyacını içinde barındırıyor ve  daha kolay sürülüyor.  Bir yandan da  renk pigmentlerinin zenginliği sayesinde daha parlak ve canlı dudaklara sahip olmamızı sağlıyor.”

Bunu da seversin  Cemre Baysel, Rabia Soytürk ve Gizem Karaca’nın New Well Seçimleri!

Max Factor Colour Elixir rujun tavsiye edilen satış fiyatı 33.90 TL.

Basın bültenidir

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.