Medya Mektebi ekran yüzleri arıyor!

Annekaz
18 Temmuz 2014
Yorum Yok

Spikerlik kursu için Türkiye’nin en iyi adreslerinden Medya Mektebi, Ağustos dönemi için yeni ekran yüzleri arıyor.

İstanbul’un ardından çok yakında Ankara’da da eğitimlerine başlayacak olan Medya Mektebi, profesyonel bir eğitim kadrosuna sahip. Merkezi İstanbul’da bulunan Medya Mektebi Spikerlik Kursu yeni dönem için kolları sıvadı. Ağustos dönemi için kayıtlarını sürdüren Medya Mektebi’nin eğitim kadrosunda Oğuz Haksever, Sonay Dikkaya, Fatih Portakal ve Veyis Ateş gibi isimler yer alıyor.

SPİKERLİK EĞİTİMİ PROFESYONELLİK İSTER

Medya Mektebi Eğitim Koordinatörü Arkın Erkul, spikerlik kursu eğitimlerinde iki ayrı müfredat izlediklerini, teorik eğitimin ardından öğrencilerin spikerlik eğitimini stüdyolarda pekiştirme fırsatı bulduklarını söyledi. Spikerlik kursu eğitimi alan kursiyerlerin, eğitim sonunda sınava tabi tutulduğunu ve sonrasında başarılı olan öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verildiğini anlatan Erkul, eğitim kadrosuyla ve teknik imkanlarıyla Medya Mektebi’nin kısa sürede sektörün lideri haline geldiğini söyledi.

UYGULAMADAN GELİYORUZ

Spikerlik Kursu eğitimlerinde alan profesyonellerin yer aldığını ifade eden Erkul, NTV’den Oğuz Haksever ve Fox TV’den Fatih Portakal gibi isimlerin eğitim boyunca, sektörel tecrübelerini kursiyerlerle paylaştığını söyledi. Alan profesyonellerinin, eğitim boyunca belirli sürelerde kursiyerlerle bire bir ilgilenmesinin, sektörde yer almak isteyenler için benzersiz bir fırsat olduğunu kaydeden Erkul, eğitim sonrası da mezun kursiyerler için danışman hizmetlerinin sürdüğünü kaydetti. Bu konuda ulusal ve bölgesel medya kuruluşları ile sürekli temas halinde olduklarını ve başarılı öğrencilerin, belirlenen ihtiyaçlara göre yönlendirildiğini kaydeden Erkul, bu konudaki hizmetlerin geliştirilmesine yönelik çalışmalarında sürdüğünü söyledi.

Bunu da seversin  Başlık iyi de gerisi uymamış..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim