Mikrodalgada çılgın kek tarifleri

Annekaz
1 Aralık 2014
Yorum Yok

Pek çok kişi bana kızsa da mikrodalgada kek yapmaya bayılıyorum her zaman diyorum zamandan enerjiden tasarruf çalışan bir kadınım canım kek isteyince eve birisi 10 dakikalığına gelince çayın yanına bir fincan kek ister misin diyorum çok havalı oluyor :D Mikro dalga keki tarifime buradan ulaşabilirsiniz. Aslında kek tarifinde öyle çok numara yok her zamanki kek ama şunu unutmamak lazım mikrodalga kızartmıyor onun için genelde kakolu ya da redvelvet kekler yapılır ama beyaz kekin de ben zararını görmedim :)

Buradaki sevgili kardeşimiz benim gibi mikrodalga kek hastası bir kaç çeşit kek yapıyor muzlu, redvelvet, sade, kakolu, ingilizce biliyorum ama çok takılmayın izleyin keyfini çıkarın ve ilham alın. Bu arada şunu yazmadan geçemeyeceğim kek hamurunu fincan içinde karıştırmayın olmuyor burada yapmış ama dikkat edin mikrodalgaya koyduğu fincanların kenarları hep temiz ne demişler #sunumönemlidir ha  bir de tek kalan fincanları falan atmayın bakın böyle güzel şeyler yapılıyor..

kendime not: en yakın zamanda böyle bir video çek! Not: 2 herkes süre soruyor böyle küçük fincanlar için maksimum 2 dakika ama mikrodalgadan dalgaya fark var deneme yapmak lazım :D

Bunu da seversin  İstavrit nasıl ayıklanır nasıl pişirilir? VİDEO
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim