Mutlu Anneler ve Mutlu Bebekler İçin: Silverette Gümüş Göğüs Kapakları

Annekaz
12 Kasım 2019
Yorum Yok

Hamileliğiniz boyunca veya doğum sonrası süreçte emzirmekten korktuğunuz bir an oldu mu? Bebeğini kucağına alıp emzirmeye başladığı o ilk an şüphesiz bir annenin hayatında yaşayabileceği en büyüleyici tecrübelerden biridir. Ancak meme ucu çatlak ve yaraları gibi bazı problemler, emzirme sürecini kabusa çevirebilen yaygın emzirme sorunları arasında. Hamilelik ve doğum sürecinizin herhangi bir anında çevrenizden duyduklarınıza ya da yaşadıklarınıza dayanarak emzirmekten korkmuş olmanız oldukça doğal. Aslen pek çok annenin sizinle aynı durumdan muzdarip olduğunu ve bu durumun çaresiz olduğundan endişelenerek emzirmeyi bırakmayı düşündüğünü söylesek belki biraz rahatlarsınız. Ancak elbette hamilelikte yaşadığınız zorlu süreçler gibi bu da çözümsüz değil. Hatta neredeyse büyülü sayılabilecek, acısız, sızısız, kremsiz bir çözümü var! Adı: Silverette Gümüş Göğüs Kapakları. Bebeği için en iyisini isteyen bir anne olarak bu ürünü hayatınıza almak isteyeceğinize dair bazı fikirlerimiz var. Detaylar için buyurun yazımıza…

Silverette Gümüş Göğüs Kapakları Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bugünlerde çok farklı alanlarda kullanılsa da gümüşün şifalı bir element olduğu, gümüş suyunun her türlü hastalığı iyileştirdiğine inanılarak tarih boyunca ilaç olarak kullanıldığı yüzyıllar öncesine ait el yazmalarında yer alan bir bilgi. İtalyan medikalci Luigi Sevignani de 2000 yılında bu el yazmalarında gördüğü iyileştirici bir objeden oldukça etkilenmiş. Gümüş madeninden yapılan bu objeden ilham alan Sevignani, bugün pek çok kadının kalbini kazanmış olan, aktifleştirici maddelerle birlikte 925 ayar gümüş madeninden oluşan ve ergonomik olduğu kadar şık bir tasarıma sahip olan Silverette Gümüş Göğüs Kalkanları’nı icat etmiş. Avrupa’da ve dünyanın farklı yerlerinde emziren annelerle buluşan bu icadın ülkemiz anneleri ile buluşması ise yaklaşık 4 yıl öncesine dayanıyor. Kendisi de emziren bir anne olan bir kadın girişimci Silverette’yi ülkemize getirerek kendi dahil binlerce anneyi sancılı emzirme süreçlerinden, bebekleri ise fizyolojik ve psikolojik gelişimlerinin kaynağı olan anne sütünden mahrum kalmaktan kurtarmış. 

“Nedir’ini az çok anladık da, nasıl kullanılıyor bu kapaklar?” Gümüş kapakların kullanım koşulları oldukça esnek. Ürünü dilerseniz önlem amaçlı hamileliğin son haftalarında kullanmaya başlayabilir, dilerseniz de doğumdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Emzirme döneminde iyice hassaslaşan göğüs uçlarının kıyafetlerinize değerek tahriş olmasını önleyen ve göğüs ucu yaralarını iyileştiren kapaklar, hamilelikte de bu durumun oluşmasını engellemek amacıyla koruyucu olarak kullanılıyor. 

Hamilelik süresince kapakları belirli aralıklarla günde 1-2 saat kullanabilirsiniz. Emzirme döneminde ise emzirmediğiniz tüm zamanlarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Gümüş kapak, oldukça ince, hafif ve ergonomik yapısı ile rahatsızlık duymadan gece-gündüz uzun saatler kullanmanıza olanak tanır. Gümüş göğüs kapakları kullanmak için tek yapmanız gereken temiz göğüs uçlarınıza kapatmaktır. İnce olduğu için kapakları dışarıda iken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sonrasında bebeğinizle geçireceğiniz kıymetli emzirme öğünlerinin keyfini çıkarabilirsiniz!

Bunu da seversin  En uygun erken tatil rezervasyonu ne zaman yapılır?

Neden Gümüş Göğüs Kapakları?

Modern tıbbın en güvenilir mucizelerinden olan Silverette Gümüş Göğüs Kapakları’nı kullanırken tercih etmek için onlarca nedeniniz olduğunu anlayacaksınız, ancak ürünü daha yakından tanıyabilmek için kullanan annelerin memnuniyet sebebi olan en önemli özelliklerine aşağıda göz atabilirsiniz.

Güvenle kullanabilirsiniz: 

Kapaklar, yaratıcısı medikal uzman Luigi Sevignani’nin titizlikle sürdürdüğü tasarım aşamaları sonucunda 2002 yılından beri uluslararası standartlarda üretilmekte. Dünya çapında ise Amerika’dan Yeni Zelanda’ya kadar 25’ten fazla ülkede emziren anneler tarafından güvenle kullanılıyor.

Yaşı Olmayan Bir Ürün: 

Gerçek gümüş madeninden bir aksesuarınız, hele de aile yâdigarınız varsa bu elementin eskiyip bozulmadığını bilirsiniz. Silverette Gümüş Göğüs Kalkan, içeriğindeki 925 ayar gümüş, yıllar boyunca özelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Dolayısıyla bu ürünü sonraki çocuklarınız için saklayabilir ya da bir yakınınıza hediye edebilirsiniz.

Temizliği Çok Kolay:

Gümüş kapakları temizlemek için üzerindeki süt kalıntılarını suya tutup kurulamanız yeterli olacaktır. Gümüş, kendi kendini dezenfekte edebilen bir madde olduğundan ürünü kesinlikle bulaşık makinasına koymayın ya da farklı kimyasallarla kaynatmayın. Doğal gümüş olduğu için kararma yaparsa bu normaldir, kapakların etkinliğini azaltmaz. Dilerseniz kapakları ayda bir kez karbonatlı suyla silebilirsiniz.

Harika Bir Hediye Alternatifi:

Silverette Gümüş Göğüs Kapakları kullanan anneler tarafından en çok şunu duyuyoruz: “Alır almaz doğum çantama attım!” Dolayısıyla bebeğin odası, kıyafetleri, biberonları, pusetleri derken oradan oraya koşturan anne adaylarına yapabileceğiniz en büyük iyilik, gümüş göğüs kapağı hediye etmek olurdu. Dünyanın teşekkürü en çok hak eden hediyesi olarak Silverette’nin, Cinsiyet Belirleme Partisi ve Baby Shower hediye alternatifleri arasında başı çektiğini de belirtelim…

Kullananlar Çok Memnun: Kullanan anneler demişken, Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre yeni annelerin emzirmeyi bırakmasının en büyük nedeni meme ucu çatlak ve yaraları olarak açıklandı. Özellikle kullanım kolaylığı ve meme ucuna uygun tasarımı ile gümüş kapaklar, annelerin en çok tavsiye ettiği ve birbirleriyle paylaştığı meme ucu yarası tedavi ürünleri arasında. Hala aklınızda soru işaretleri varsa Silverette Gümüş Göğüs Kapakları kullananlar tarafından paylaşılan yorumlara ulaşmak için www.silveretteturkiye.com adresini ziyaret edebilir ve bebeğinizle keyifli dakikalara merhaba diyebilirsiniz!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim