Nudo kıvırcık erişte

Annekaz
11 Haziran 2014
Yorum Yok

Nudo Sevgili Nilgün’ün etkinliğine destek vererek bütün arkadaşlarıma ürünlerinden birer tane göndermiş lakin biz Nudo ile önceden tanışıyorduk. Çocuklar ve ben pirinç makarnasını ve Noodle severek yiyoruz ilk zamanlarda bulması o kadar kolay olmuyordu şimdi artık çok yaygın ama bardakta satılan ya da kıvırcık olarak satılan nasıl nereden ithal edildiği bilinmeyen hazır gıdalar ve erişteler çok.

Nudo Kıvırcık Erişte bu konuda çok farklı içinde  boya dahil katkı maddesi yok Helal sertifikası olan ve özellikle içinde Mono Sodyum Glutamat  (Çin Tuzu) bulunmayan bir ürün. Ben özellikle kıvırcık sofra erişteyi çok seviyorum tavuklu ve sebzeli olarak hazırladığımda evde herkes bayılarak yiyor. Zaten her türlü makarna ve erişteyi seven bir aile olarak nudo bizim damak zevkimize çok uygun. Çok fazla olmasa da çocuklar bardakta hazırlanan  kıvırcık erişteleri de  tercih ediyor. Hatta kızım bardak erişte ile bir video hazırladı videoyu kendisi düzenledi bize de yayınlamak düştü :)

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Online alışverişlerde 15 lira üstü kargo bedava ayrıca 1 Sofra kıvırcık erişte sizden 1 tane de Nudo’dan :) alışveriş için tık.. Online Nudo

 

 

Bunu da seversin  Sıkmalık Balık
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim