Renkli erişte salatası

Annekaz
28 Ekim 2017
Yorum Yok

Makarna seviyorsanız erişte de seversiniz erişte salatası da..  Hele doğal undan ve sebzeli olarak hazırlanıyorsa!  Muğla Köyceğiz’de sevgili arkadaşım Esra her sene mevsiminde doğal sebze pürelerinden erişte yapar ve özellikle çocuk sahibi annelere ulaştırır. Bol yumurtalı doğal sebze püreli erişteler için Esra’ya bir telefon açmanız  0543 722 98 48  yeterli tabi diğer lezzetli ürünlerini de mutlaka sorun…

RENKLİ ERİŞTE SALATASI

Esra’dan erişte alınca genelde ilk yaptığım yemek çorba olur  mercimekli erişte çorbası kış aylarının en sevdiğim yemeklerinden birisi. Fakat bu sefer çayın yayına lezzetli bir salata yapmak istedim. Tavuklu bol sebzeli bu salata hem çok besleyici hem de çok renkli..

Siz renkli erişte salatası nı istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz. Bir erişte salatası nda neler olur mesela mısır olur, kornişon turşu olur, dereotu maydonoz olur hatta ton balığı olur tamamen zevk meselesi. Bizim erişte salatası biraz az malzemeli çünkü kızlar  bu saydıklarımın hiç birisini salatada yemek istemiyor neyse benim tarifi size sunayım.

 

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.