Nuxe ve Couleur Caramel simli kuruyağ incelemesi

Annekaz
14 Eylül 2014
Yorum Yok

Yaz tatilin en sevdiğim iki ürünü ile karşınızdayım. Yaz tatilinde güneş kremi ne kadar kullandıysam simli kuru yağları da o kadar kullandım desem yeri. Işıltısı ve cilde yaptığı bakımla bronzlaşan tene güzellik katan iki ürün Nuxe Huile Prodigues ve Couleur Caramel Golden Shimmering Oil. İkisi de simli ikisi de oldukça doğal bir yapıya sahip peki farkları yok mu elbette var..

Nuxe Huile Prodigues

Nuxe’nin çok meşhur kuruyağı altın ışıltıları var simleri küçük boyutta kokusu ağır değil neticede doğal bir yağ karışımı hafif bir kokusu var ama kalıcı ya da ağır değil cilde sürdüğünüzde çok yağlı bir görüntüsü olmuyor kokusu da kalmıyor. Ciltte simleri uzun süre kalıyor sudan etkilenmiyor yani denizde havuzda simler kalıyor ama banyoda duşta kolayca çıkıyor. Saçlarda etkisi çok yok ama kuruyan saçları yatıştırıyor hafif parlaklık veriyor

Ayrıntılı incelemek için Nuxe ışıltılı kuruyağ

Dermoeczanem diyatı: 67,32 TL

Couleur Caramel Golden

Çok iddialı bir marka Simli kuru yağının içeriği organik malzemelerden ve doğal yağlardan oluşuyor.  Couleur Caramel Golden organik içeriğe sahip bir kozmetik firması sadece kuruyağı değil kozmetikleri de organik ürünleri ile dikkat çekiyor kokusu ağır değil simleri Nuxe’nin kuru yağlarından daha küçük boyutta ama o kadar parlak değil daha mat diyebilirim. Aynı şekilde kolay kolay çıkmıyor havuzdan denizden etkilenmiyor. Kullanmadan önce iyice karıştırılması lazım yaz günlerinde özellikle bacaklarda elmacık kemiklerinde kollarda çok hoş ve hafif bir parlaklık veriyor. Organik içeriğe sahip olması nedeniyle daha güvenle kullandığımı söyleyebilirim..

Ayrıntılı incelemek için: Couleur Caramel Golden Shimmering Oil

Dermoeczanem Fiyatı: 81 TL

Özet olarak: Fiyat performans ile Nuxe bir adım öne çıkıyor bir şişe simli kuruyağ size bir yazdan fazla gidecektir. Eğer daha doğal hatta organik içerik arıyorsanız Couleur Caramel Golden tercih edebilirsiniz.. İkisininde pompalı sistemi yok kullanımı kolay değil keşke pompaları olsaydı diyorsunuz kullanırken. Bronzlaşırken kurumaya neden olmuyor bu da simli olmasının dışında bakım yaparak sağlıklı bronzlaşmaya neden olduğunu söylebilirim….

Bunu da seversin  Evde doğal yollarla ateş düşürme yolları

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim