Okul alış verişi – ofix.com

Annekaz
25 Ağustos 2014
Yorum Yok

Okulların açılmasına çok az bir zaman kaldı her sene okul heyecanı ile dolup taşan küçük yürekler kocaman yürekler fark etmiyor ilkokuldan tutun üniversiteye kadar hep yeni başlangıçlar yeni arkadaşlar heyecan yaratıyor. Bizim bu sene evde lise ve staj heyecanı var yeni arkadaşlar yeni ortam e tabi yeni okul ihtiyaçları okul alışverişi de bizi bekliyor.

Bu sene Okul ihtiyaçlarının bir kısmını www.ofix.com’dan karşıladık. Ofix.com’da okul ofis kırtasiyesinden, sanatsal hobi ürünlerine kadar pek çok malzeme var hepsi bir arada olunca alışveriş daha kolay oluyor tabi.

ofix hediyeler

Bu sene liseye başlayacak kızım için Pug Bonobo Sırt Çantası, vintage kalemlik, Faber Castel fosforlu kalem seti ve çelik matara aldım. Çelik matara almamın sebebi çocuklar hem su ihtiyaçlarından eksik kalmasın plastik şişelerden değil de yaz kış evden götürdükleri temiz suyu içsinler diye malum o şişeler güneş altında tutuluyor sağlıksız koşullarda dolduruluyor vs bilemeyiz. Çok uygundu fiyatı 750 ml çelik matarayı 10 liraya aldım e almışken tabi iki tane aldık. Elif Nur’un vintage ruhunu uygun bir kalemlik buldum havalara uçtu böylesi güzel okul malzemeleri her yerde bulunmuyor.

ofix alışverişi

Bunun dışında tabi okul alışverişi bitmez daha alacaklarımız var defter yardımcı kitaplar panolar Melike’nin gece kitap okuyabilmesi için kaliteli bir kitap lambası, Elif Nur’un resim aşkı için Şövale ve resim gereçleri alacağım. Ofix.com’da bunların hepsi var.

Gelelim benim alışverişimin ayrıntılarına

Pug Bonobo Sırt Çantası ( ağır kitaplar daha kolay taşınsın diye)

Çelik matara 750 ml ( sağlıklı su içmek ve saklamak için)

vintage kalemlik ( hala çocuk olan ruhuna)

United colors of benetton büyük kalemlik (sadece kalemler değil hastanede staja gittiğinde rimeli de sığsın diye)

Faber Castell fosforlu kalem seti (önemli yerleri çizmek için)

Bunu da seversin  İtirazım var ama..

İki adet kaliteli versalit – mekanik kalem ( uzun süre yazı yazacakları için parmakları ağrımasın diye)

Dev bir silgi ( Yanlışları yapması kolay silmezi zor zira silgi hakikaten dev ve ağır)

Pergel seti ( matematik hayatın her alanında var alışverişte de olsun diye ve matematik derslerinin önemini daha iyi anlasın diye)

Çift tararlı tahta kalemi ( herkesden önce tahtaya çık ve soruları çöz diye)

ve son olarak oynar gözler aldım ( sürekli gözüm üstünüzde bilin diye)

ofix hayatını renklendirin

işte benim liseli kızlarıma yaptığım okul alış verişi böyle.. Daha dün gibi okul öncesi ihtiyaçları  için yaptığım alışverişler o minik boyalar, küçük hikaye kitapları yok artık kalın tıp sözlükleri matematik geometri kitapları daha kötüsü aşk romanları var artık raflarımızda.. :)

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim