Özel günler için türban modelleri

Annekaz
26 Haziran 2008
4 Yorum


Her hafta bir düğün yada nişandayız bu hafta da erkek kardeşimin nişanı var.Yani anlayacağınız bol bol gelin başı yada türban modelleri görüyorum.Saçlarda olduğu gibi türban modellerinde de inanılmaz çok seçenek var hatta saçtan daha çok seçenek var bile denilebilir.Çok güzel modellere de hatırı satılır ücretlere ustaları tarafından yapılıyor.Sadece nişan düğün sahibi değil türban kullanan davetlilerinde illginç ve güzel modeller yaptıklarını gözlemledim.Annem ve kızkardeşimde başörtülü olduğu için çok da kolay olmadığını biliyorum.Kızkardeşim için değişik türban bağlama modelleri ararken buradaki site ile karşılaştım.Gerçekten çok güzel modeller var. Nişan düğün başları yada günlük kullanılabilecek bağlama şekilleri mevcut.Site sahibininde adresi ve telefonu sitede mevcut ne diyelim böyle özel bir güne çok özel modeller isteyenler için seçenek çok fazla..

Bunu da seversin  Köpük panolar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. zehra dedi ki:

  tamda ihtiyacım olan bır site :)
  ___________
  mutlu saglıklı guzel vee aşk dolu bir hafta sonu diliyorumm

 2. hakan dedi ki:

  türban demeseniz bide…ah..

 3. Anne Kaz dedi ki:

  başörtüsü deyince birazdaha günlük kullanılan öylesine başa sarılan yada düğümlenen örtü geliyor aklıma türban deyince de daha sarılıp sarmalanan şekle şemala sokulmuş bir ötü geliyor gözümün önüne yani en azından benim görüşüm bu ben sadece görünüş olarak bahsediyorum yani yanlışım varsa dakusura bakmayın isimlerin çok önemli olmadığını düşünüyorum..

 4. Anonymous dedi ki:

  güzel modeller gerçekten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim