Evlilik Yüzüğü Seçmenin Kolay Yolu

Annekaz
27 Aralık 2018
Yorum Yok

Evlilik için seçilen yüzükler aslında büyük bir önem taşıyor. Çiftler düğünden önce seçtikleri bu yüzüğü ömür boyunca parmaklarında taşımak istiyor. İleride değiştirmek istemedikleri için evlilik yüzükleri arasından tercih yaparken bir hayli zorlanabiliyorlar. Oysa alyans seçimi
sandığınız kadar zor değil. Sadece kolay bir yöntemi tercih etmeniz yeterli olacak. Bu kolay yöntem de elbette eleme usulünden geçiyor.

Mevcut model sayısı oldukça fazla ve bu durum çiftlerin aklını bir hayli karıştırabiliyor. Bu nedenle eleme usulüyle yüzük seçimi yapmak daha mantıklı bir hal kazandı. Öncelikle evlilik yüzükleri modellerini inceleyerek başlayın. Modellere tercih yapma zorunluluğu olmadan göz atmanız hangi tasarımların yeni sezonda sizlere seçenek olarak sunulduğunu görmeniz için önem taşıyor. Sonrasında ise işe renk seçimi yaparak  devam edebilirsiniz.

 

Evlilik Yüzüğü Seçerken Bu Yolu İzleyin!

Göreceğiniz gibi altın rengi ve gümüş rengi seçeneklerine bir de her iki rengin bir arada kullanıldığı tasarım alternatifi eklendi. Dolayısıyla karşınızda 3 farklı seçenek var. Birini tercih etmeniz diğer evlilik yüzükleri modelleri elemenizi sağlayacağı için seçenekleriniz de sınırlanacak. Bu sayede daha kolay seçim yapabileceksiniz. Ancak karar vermeniz gereken tek husus renk değil. Aynı zamanda taşlı ve taşsız olan modeller arasında da birini tercih etmelisiniz.

Taşlı olan tasarımlar her daim daha ışıltılı bir görünüm sergiler. Ancak daha dikkatli kullanılması gerektiğini de unutmamak lazım. Taşsız tasarımlar ise  modası hiç geçmeyen alyanslar olmayı başarıyor. Taşlı ve taşsız arasından birini seçerek diğerlerini elemeniz gerekiyor. Sonrasında ise sade ya da gösterişli yüzük modelleri arasından hangisini
istediğinize karar verin. Sade tasarımlar tüm aksesuarlarla ve tüm kıyafetlerle anında uyum sağlayabiliyor. Gösterişli modeller ise tek başına şahane bir duruş sergiliyor. Bu iki seçenekten birini tercih ederek diğerlerini elemeniz gerektiğini belirtelim.

Bunu da seversin  Kadınların ilk Tercihi Ediz Dereli Oluyor

Gördüğünüz gibi seçenekleriniz çok daha az sayıya indi ve bu sayede kalan modelleriarasından birini seçmeniz artık kolay olacak. Bu arada modelleri incelemek için eylulalyans.com  adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede sizlere söz ettiğimiz tüm tasarımlar alternatif renk ve modeller eşliğinde beğeniye sunuluyor. Gayet güvenli bir alışveriş adresi ve
fiyatlar da bir o kadar makul!
Bu içerik reklam amacıyla üretilmiştir.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim