Pepee doğum günü partisi seti

Annekaz
20 Temmuz 2013
1 Yorum

 

Pepee çok seviliyor, Pepee oyuncakları, nevresimleri, havluları her yerde. Ben de Pepee’nin internette bulduğum resimleriyle Pepee doğum günü seti hazırlamaya çalıştım. Pepee cupkek kağıdıPepee doğum günü şapkalarıPepee cupkek topperı  ve Pepee’li doğum günü davetiyesi.. Resim düzenleme programlarından herhangi birisini kullanan herkes kolayca yapabilir.. Linkler üzerinde ise printer için uygun büyüklükte resimler bulabilirsiniz. Cup kek ölçüsü için emin değilim 1 tane bastırıp deneyin:)) Şapkalar ise küçük olacaktır yuvarlayıp yapıştırıp paket lastikleri ile başa takılabilir..

.

Pepee doğum günü davetiyesi

Pepee mavi cup kek kağıdı

Pepee pembe cup kek kağıdı

Pepee cup kek topper 1

Pepee pembe parti şapkası

Pepee mavi parti şapkası

pepee

Not: Cup Kek topperları için yazdırdığınız yuvarlak etiketleri kesip aynı büyüklükte bir kağıtla beraber bir kürdana yapıştırmanız gerek. Böylece keklerin üzerine batırabilirsiniz..

Not: Pepee tescil haklarıyla korunan bir markadır, burada yayınladığım baskı örnekleri amatör kullanım için hazırlanmıştır, ticari olarak kullanılamaz..

 

Bunu da seversin  Mini Yup 6 yaş eğitim seti - inceleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Burcu dedi ki:

    Çok güzeller. Şimdi Uğur böcekli tema hazırlıyorum. 2.yaşımız da kelebek temalı olacak aslında pepee olsa kızım bayılır :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim