Multimar Jelibon şeklinde balık yağı ve gıda destekleri

Annekaz
28 Mayıs 2017
Yorum Yok

Çocuklar için balık yağının önemi çok büyük ama gerçekten onlara bunu anlatıp içirmek çok zor  ki balık yağı içmek büyükler için bile zor :) Havan İlaç sanayi bu sorunu çözmek için Jelibon şeklinde balık yağı üreterek annelere çok büyük bir hizmette bulunmuş.

Jelibon şeklindeki balık yağını biz İlknur’un anne sultanlar etkinliğinde tanıdık, hatta tattık gerçekten tadı ve görünüşü çok güzel olan bu jelibon şeklindeki balık yağları annelerin işini çok kolaylaştıracak Bir kutuda 30 adet jelibon balık yağı var. Sadece eczanelerde satılıyor ve dolapta saklanması gerekiyor.

Tabi Multimar’ın sadece balık yağı yok benzer formlarda ilaç – şurup  içemeyenler için özel formülleri de var. Özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmeyi amaçlayan bu gıda takviyeleri yine çocukların çok seveceği jelibon balık şeklinde. Aşağıdaki ürünler özenle üretilmiş 4 yaş üstü çocukların ve büyüklerin kullanabileceği gıda takviyeleridir. http://multimar.com.tr/ sitesinden ayrıntılı bilgi alınabilir ürünleri ise eczanelerde bulabilirsiniz.

multimar-jelibon-1

Multimar Kuşburnu Çiğnenebilir Form, içeriğindeki hem doğal hem de oldukça yoğun miktardaki vitamin ve mineraller sayesinde, çocukların, özellikle okul dönemlerinde düzensiz, yetersiz ve daha çok fast food tarzı yiyeceklere yönelmelerinden dolayı beslenmelerinde eksik kalan vitamin ve mineralleri takviye etmek için güçlü bir gıda takviyesidir.

Multimar-balik-yagi

Çocukların severek tüketebilmeleri için özel olarak balık şeklinde üretilmiş ve çilek aromasıyla tatlandırılmış Multimar Beta Glukan Çiğnenebilir Form, çocuğunuzun bağışıklık sistemini destekleyerek aktif hale gelmesini sağlayacak miktarda Beta Glukan içerecek şekilde üretilmiştir. Her bir adet formun içerisinde 25 mg Beta Glukan bulunmaktadır. Özellikle, okul dönemleri ve salgın hastalık dönemlerinde önlem olarak veya hastalığa yakalanıldığı takdirde de bu süreci kısaltmak ve hastalığı hafifleterek atlatmak amacıyla, Multimar Beta Glukan Çiğnenebilir Form kullanılması oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

multimar-balik-yagi-3

Kara Mürver, hanımeligiller familyasına bağlı olup, taneli ve şifalı bir bitkidir. Sambucus nigra (Kara Mürver) Avrupa’da yaygın bir kullanıma sahiptir. Antosiyaninlerce zengin meyvelerinin antioksidan, antienflamatuvar, antikarsinojenik etkilerinin belirlenmesi ve özellikle gribe karşı etkinliğinin bulunması nedeniyle, sağlık alanında çalışmalar yapan araştırmacıların dikkatini çekmiştir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, Kara Mürver bitkisinin meyveleri antioksidan özellik göstermektedir ve hastalıklara karşı koruma sağlamaktadır.

Bunu da seversin  Çocuklara düz ayakkabı giymesi nasıl öğretilir?

Gıda takviyeleri; dengesiz beslenmenin yoğunluğu, zaman sıkıntısı ve organik üretimin azalması gibi sebeplerden dolayı tüm dünyada sürekli artan oranlarda kullanılmaktadır. Günümüzde; beslenmenin şekli veya ölçüsünden kaynaklanan eksiklikleri tamamlamak amacıyla insanlar gıda takviyelerine yönelmek zorunda kalmışlardır. İşte Kara Mürver de bu gıda takviyelerinin başlarında gelmektedir. Çocukların en çok zaman geçirdiği; okul gibi, salgın hastalıkların çok sevdiği ortamlarda bulunduklarını ve buna bağlı olarak çok sık hastalandıklarını düşündüğümüzde, bu tür kapalı ortamlarda hızla bulaşan enfeksiyonlardan korunma amacıyla kullanılabilen, Sambucus nigra (Kara Mürver) güçlü antioksidan etkisi sebebiyle bağışıklık sistemini destekler ve çocukları hastalıklara karşı korumaya yardımcı olur. Sambucus nigra (Kara Mürver) antiviral etkiye sahiptir. Grip ve soğuk algınlığı salgın dönemlerinde hem hastalığın bulaşma riskini azaltır hem de bulaştığı takdirde hastalığın daha çabuk atlatılmasına yardımcı olur.

Multimar Propolis, propolisin bağışıklık sistemini destekleyen, hastalıklara karşı güç veren, vücudun direncini arttıran, hastalanma durumunda sağlığın geri kazanılmasında fayda sağlayan tüm özellikleri içermektedir. Jelibona benzer yapısı ile çocukların severek tüketmesi için özel olarak üretilmiştir. Propolisin acı tadı jelibon yapısı içerisine gizlenmiş ve vişne aroması ile desteklenmesiyle oldukça hoş bir ürün haline gelmiştir. Multimar Propolis, çiğnenebilir form olarak Türkiye’de tektir. Bir adet Multimar Propolis, 10 mg propolis içermektedir.
Arı ürünlerine karşı alerjisi olduğu bilinen kişilerde doktora danışarak tüketilmesini tavsiye ederiz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim