Philips Lumea deniyoruz – Lumea inceleme

Annekaz
11 Nisan 2016
1 Yorum

Philips Lumea  epilasyon  IPL tüy alma – azaltma aletini Tavsiye Kanalı aracılığı ile sevgili blogger arkadaşlarımla beraber deneyeceğiz.  Önceden Philips Lumea  deneyimlemiş birisi olarak kullanıcı yorumlarımı düzenli şekilde yazabilmek ve bunu size aktarabilmek harika bir duygu, Tavsiye Kanalı’nın beni en çok heyecanlandıran kampanyalarından birisi olacağı kesin. ?

philips-lumea-yorum-inceleme

Philips Lumea adeta bir efsane, bana facebook  ve instagram’dan sayfamda en çok sorulan sorulardan birisi Lumea;  Gerçekten işe yarıyor mu, tüyleri azaltıyor mu, Lumea can acıtır mı, kızartır mı, tüyler tekrar çıkar mı.. o kadar çok soru aldım ki  şimdi tavsiye kanalı sayesinde 25 bloggerin aynı anda deneyimlemeyip yorumlarını tüm açıklığı ile yazması pek çok takipçiyi memnun edecektir. Üstelik bu kampanya sırasında harika indirim haberleri , çekilişler ve sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. Tavsiye Kanalı’nı ve lumea paylaşımlarımızı sosyal medyadan #benimzamanım #philipslumea etiketleri ile takip edebilirsiniz.. ?

philips-lumea-yorumlarım

Ben Philips Lumea için özel bir kutu açılış videosu çektim içinden neler çıkıyor kutusu nasıl merak edenler aşağıdaki videoda Lumea kutu içeriğini görebilirler. Tüy bu kadar başa bela bir sorunken  yazılarımı takip edin derim. ?

Bunu da seversin  Çiçekli şalım
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. mehtap dedi ki:

    Bende çok merak ediyorum ve almak istiyorum ama aklımda hep şu var verdiğin ücretin gerçekten karşılığını alabilir miyim acaba ?

    Deneyimlerini bekliyorum :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim