Pilates bandı ile karın egzersizi

Annekaz
21 Kasım 2013
1 Yorum

Pilates yaygın hale gelmeye başladığı zaman pilates topu oldukça rağbet gördü ama pilates topundan çok daha iyi bir agzersiz aleti varsa o da bana göre pilates bandıdır.

Pilates bandı ile çalışması kolay ve eğlenceli yer kaplamıyor çantanıza koyup istediğin yerde çalışabiliyorsunuz ayrıca bantlar kas çalışmak için çok iyi yani zayıflarken sarkmalarında oluşmasını engelleyebilirsiniz.
pilates bandı hareketleri

Ben yaklaşık 5 kilo verdim çok yoğun spor yapmadım ama pilates bandı almıştım düzenli olmasa da çalıştım hala çalışıyorum. Verdiğim 5 kio  ne yazıkki simit bölgesinden değil göbek ve kalça üstünde hala fazlalıklar var. Vermem gereken bir 3 kilo daha var ama bu 3 kiloyu diyetimin yanı sıra pilates bandıyla göbek ve bel çalışarak vermeyi düşünüyorum. Bunun için çeşitli videolar izledim Youtube’de özellikle bu konu ile ilgili pek çok video bulabilirsiniz.

pilates bandı hareketleri

 

Bunun yanı sıra özellikle karın çalıştıracak hareketlerin hemen hepsi kısa kısa gösterimle aşağıdaki videoda var. .. Geriye de hareketleri yaparken ‘yanıyorumm yanıyorrumm bunu çok seviyorum’ demek kalıyor :)

Bunu da seversin  İda Bahçe Ankara buluşması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. gizem dedi ki:

    o resimdeki hareketler göbek basen gibi bölgeleri inceltiyor mu ben 1 haftadır yapıyorum sıkılaşma var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim