Mazeretim var..

Annekaz
18 Kasım 2008
2 Yorum

Öyle böyle değil mesai değişikliği izne çıkanlar bilgisayarı çökenler..misafirler..nefes alamaz oldum..bide pilates .. yapıyorum valla gerçi akşama nefes alırken bile acıyan karnımla baş başa kalıyorum o başka, bir de programı izlerken Ebru’nun kaşlarından birisi daha kalkık geliyor bana konsantre olamıyorum..iki sene önce tığ gibiyken dalga geçiyoduk pilates patates ehe ehe sosyete sporu diye off yoruyomuş sırt ve bel ağrılarına iyi geliyor bir de yoruyor çok fena..pilates topu almam lazım..4 kilo vermem lazım, kaslarımı uzatmam nefesimi burundan alıp ağızdan püff diye vermem lazım.. uyumam lazım..
Bunu da seversin  Micheal estetik olmasaydı..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. GeCe dedi ki:

    ay kıyamam böyle yorulan harıl harıl çalışan kişilere kim bakacak ben de annemi istiyorum. Pilates harika bi fikir ben de başlasam bişeylere iyi olacak.

  2. pembebulut dedi ki:

    bende aldım ebru şallı ile pilates dvd si çok güzel sırt ağrılarım azaldı. topta aldım şimdi süper gidiyor hareketler haftada 3 kere yapıyorum ama hiç yorulmuyorum:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim