Platinum vuvu inceleme yorum

Annekaz
17 Haziran 2017
Yorum Yok

Bir süredir Platinum vuvu antiageing set kullanıyorum ve çok memnunum, biliyorsunuz Japonlar ve Koreliler cilt bakımına verdikleri önemle tanınır  ve 50 yaşında neredeyse 25 gibi görünürler bunun sırrı genetik yapıları ve düzenli olarak kullandıkları ürünler.

Platinum vuvu da bir Japon markası Inovex şirketi olarak tüm dünyaya ve ünlü cilt bakım markalarına hammaddde sağlıyor   Japonya’daki platinum kolloidi içerikli kozemetik ürünlerinin ham maddesinin 60%’nı temin ediyor hal böyleyken kendi markalarını üretip tüm dünyaya pazarlıyorlar.

Şirket hakkında uzun uzun yazacak çok şey var ama ben size tek tek ürünleri tanıtmak istiyorum. Platinum vuvu antiageing set rutinim

Geceleri yatmadan önce bu bakım rutinini adet edinmeye çalışıyorum çünkü güzel bir cilt için sadece ürünler yeterli değil sabırla rutine uymak ve cilde hak ettiği özeni göstermek gerek..

platinumvuvu-yorumlar

1- Premium Brilliant Temizleme Yağı

En sevdiğim ve cilt bakım rutinimin ilk adımı  avcumun içine bir miktar sıkıp tüm yüz ve boynuma hatta el ve dirseklerime dahi sürüyorum harika bir kokusu var ve makyajı anında yerinden söküyor bu Koreli ve japonların makyaj çıkartma yöntemi makyaj suları kullanmıyorlar bence en güzelini yapıyorlar çünkü makyaj temizleme suları ve bebek şampuanları ciltte kuruluğa neden oluyor özellikle göz çevresi seven şampuan ve micaller kullanmaz. Tüm yüze masaj yaparak cildimin yağı emmesini ve makyajımın temizliğinin ilk aşamasını tamamlıyorum.

2- Premium Brilliant Sabun

Bu gri tuhaf sabunu bu kadar çok seveceğim aklıma gelmezdi Premium Brilliant Sabun kullandığım günden bugüne ne sivilce ne de akne çıktı ve bu beni gerçekten çok şaşırttı yoğun bir sivilce sorunum asla olmadı ama özellikle özel günlerde mutlaka bir iki sivilcem çıkardı bu açıdan muhteşem olduğunu söylemeliyim. Japonya’da bu sabun bebek yıkamak için kullanıyormuş ben de bebek gibi cildim olsun diye kullandım temizleme yağından sonra azcık su ile canlandırdığım cildime köpürterek sürüp daireler şeklinde ovalayıp ılık su ile yıkadım böylece makyajdan arınmış ve temiz bir cildim oldu.

3- Premium Brilliant Losyon

Tonik -Losyon yani Koreli ve Japonların hanımların dediği gibi essence evet onların Toniksiz günü yok Premium Brilliant Losyon un şöyle bir özelliği var iki kere kullanacaksınız yani sabunu kullandığınız Losyon→Serum→Losyon→Serum bu şekilde serumu ve teniği cildinize hapsediyor ve tüm gün ışıl ışıl bir ciltle geziyorsunuz ki bir süredir günlük makyaj da fondoten bile kullanmıyorum. Çabuk kuruyor hoş bir kokusu var söylemeyi unuttum Platinum vuvu nun nerdeyse tüm serisi siyah yani tonik de siyah losyon da hatta ilk başta kullandığımız yağ da..

Bunu da seversin  Max Factor Colour Elixir

4-Premium Brilliant Serum

Tonik- losyonu cilt emip kuruduktan sonra bu siyah muhteşem serumu cildimize sürüyoruz  kuruyor tekrar losyon ve tekrar serum işin sırrı burada. Nemlendirici Biolipidure ve doğal kuşburnu yağı, cilt düzenleyici platinum kolloidin bol miktarda bileşiminden olan bu serum leke ve renk düzensizliğine de çare olurken kırışıkların azalmasında ve oluşmamasında  büyük rol oynuyor avcumun içine sıkıp tüm yüzüme yayıyorum bu son kısım biraz sıkıcı kabul ediyorum ama işin sırrı 2 kere uygulamakta..

Sonra göz altı kremimi ve gece kremimi sürüp hop yatıyorum tüm bunları yapmak 2 dakikamı alıyor ama harika bir cilt için günde 20 dakika nedir ki :)

Platinum vuvu antiageing set kullandığımdan bu yana cildim parlıyor ve sivilce akne sorunları ile karşılaşmıyorum Platinum vuvu lüks ve pahalı ürünleri olan bir marka denemek içi küçük boylarından satın alabilirsiniz ben set halinde çok sevdiğim bana kendim çok iyi hissettiren ürünler oldu bitene kadar kullanmaya devam edeceğim. Platinum Vuvu’nun tüm ürünlerini ve ayrıntılı içerik bilgilerini görmek için tıklayın. 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.