Fotoğraflarınız tablo olsun

Annekaz
27 Mart 2012
Yorum Yok

Bahar geldi geçen yıl bambu rengine boyadığım evimde hala bazı eksiklikler var. Sade renkler sade mobilyalar hangi aksesuarlarla renklenebilir bu kadar dar bir mekana nasıl değişik bir hava verebilirim derken PlusCanvas.com ile tanıştım.

Benim gibi home office çalışan birisinin sürekli boş duvarlara bakması yaratıcılıktan uzak koskoca bir gün demek halbuki PlusCanvas.com’da gitmesem de göremesem de özlemini duyduğum aklımı ruhumu başka diyarlara götürecek binlerce tablo var. Bazen boş bir limanda işte benim yalnızlığım derken, taze çiçeklenmiş bahar dallarıyla yeni bir başlangıcın zamanı diye düşünebilirsiniz Ev dekorasyonunda  Dar duvarlara aksesuar seçmek her zaman biraz daha zordur, PlusCanvas.com’da dikey tablolarla özellikle bu tür duvarlar için düşünülmüş, ayrıca Pluscanvas.com‘da seçtiğiniz fotoğrafları duvarınıza tablo olarak döşeyebilirsiniz isterseniz merdiven duvarına isterseniz parça parça dev bir şekilde salon dekorasyonuna aile sıcaklığını ekleyebilirsiniz.

PlusCanvas.com’da tablolar kumaş üzerine kaliteli boyalar ile basılıyor ve özel bir şekilde vernikleniyor böylece tabloları uzun süre sudan nemden uzak duvarınızda asabilir yılllar boyu keyfini de sürebilirsiniz.

Bunu da seversin  Mutlu evler Güzel kokular
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim