Ramazana özel Hurmalı pasta

Annekaz
17 Ağustos 2010
1 Yorum

Ramazan’ın 1 numaralı iftariyeliği hurma yaz kış ramazan sofralarından eksik olmaz hoş bana göre kuru incir de ki adına sure bile vardır, kuru kayısı da iftar açmak için oldukça sağlıklı ve uygun gıdalar ama tabi hurma hem gelenek olmuş hem de çok seviliyor ben de seviyorum.

Geçen sene Ramazanda Hurmalı pasta yapmıştım ilk yapışımı fotoğraflamışım kabul ediyorum çok güzel bir sunum ve fotoğraf değil ama o zaman bu kadar yapabilmişim demek ki. Her neyse daha sonra yaptığımda ve davetlere giderken götürdüğümde oldukça ilgi görmüş bir pastaydı üzerini hiç süslemeden sade servis etmiştim bu kadar süsleme yerine sadeyi tavsiye ederim. Tarife buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Dikkat ederseniz Ramazan başladığından beri yeni tarif yayımlamadım çünkü fotoğraf makinem şu anda ben de değil bunun sıkıntısını yaşıyorum yakında gelecek diye umut ediyorum :)

Bunu da seversin  Mercimekli erişte çorbası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Krema Tadında dedi ki:

    ellerinize sağlık

    http://krematat.blogspot.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim