Resimlerinizi mühürleyin

Annekaz
19 Şubat 2011
3 Yorum
Bloglarda yayınladığınız resimleri koruması çok zor, birisi gelip alıyor ve üzerine kendi ismini de yazıp bir de utanmadan nerden bileyim sizin olduğunu tescil ettirdiniz mi diyor bense kısaca OHA diyorum. 
Bu gibi insanlar her zaman olacaktır yapacak bir şey yok en güzel fotoğraflarınızın üzerine blogunuzun adını yazmak ya da varsa logo kullanmak. Yazı yada logoyu PS'de kolayca mühür yapıp fotoğraflarınız üzerine basabilirsiniz. Yüzsüzlerden korumaz ama en azından fotoğrafın size ait olduğu bilinir. Bunu yapmak için ilk önce beyaz bir zemine siyah ile logonuzu hazırlayın ya da yazın..Daha önce benzer bir ders vermiştim bu daha kapsamlı oldu

Benimki hazır bir fotoğraf olduğu için ve mühür olarak daha şık durması için arkasını temizlemem gerek beyaz olan zemini şeffaf hale getiriyoruz..Tooldan eraser tool kısmındaki magic eraser tool seçiyoruz

Gerisi devamında..

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Lapa olmuş pirinç pilavı düzeltilebilir mi?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. orgucuoyuncakcınine dedi ki:

    YÜZSÜZLER ÜZERİNDE İSMİNİZ VARKEN ÇALIP YAYINLIYORLAR HİÇ ÇEKİNMEDEN.YİNEDE TEŞEKKÜRLER ÇOK GÜZELMİŞ BECEREBİLENE

  2. morinek dedi ki:

    valla hemen yaptım çok teşekkürler bu programı çok kullanırım ama bu özelliği bilmiyordum sanırım ihtiyaç duymamışım ama varmış :)bu tarz paylaşımlar bekliyorum :)

  3. Birileri anlatsın ( Nergiz ) dedi ki:

    Çok güzel bir fikir, ama eminim bunuda mutlaka kırpıp kendilerine göre yapacaklardır. Sanal hırsızlıkta sınır tanımıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim