Rosece organik bakım ürünleri – Rosece gece rutinim

Annekaz
26 Mart 2018
Yorum Yok

Rosece benim en sevdiğim organik bakım ve kozmetik markası nedenn çünkü sahibini tanıyorum ? Bir anne olarak kendi markasını oluştururken nelere dikkat ettiğini biliyor ve nasıl özenle her detaya önem verdiği görüyorum bir de ürünleri muhteşemm

Rosece organik bakım

Bakım ürünlerini kozmetikten daha çok sevdiğim doğrudur, doğru bakım ürünleri kullanırsanız  cildiniz yıpranmaz, geç ve güzel yaşlanırsınız. 40 yaşına gelmiş birisi için bu dediklerimin önemini tartışılmaz.

rosece serumm

Rosece ürünlerini elinize aldığınızda kaliteyi ve özeni hissediyorsunuz, kapağı açtığınızda muhteşem doğal kokular etrafınızı sarıyor ki içinde parfüm yok.. GECE RUTİNİM.. Önce yüzümü yıkıyor sonra TONİK ile siliyorum. Bu tonik de gül ve lavanta var inanılmaz güzel bir kokuya sahip temizlik hissi tüm cildinize yayılıyor.  Kuruduktan sonra göz çevresi  EYE CONTOUR  CREAM  sürüyorum çok hafif bir yapısı olan bu krem ile mimik çizgileri kendilerini göstermekte acele etmiyorlar ? Son olarak gece rutini MULTİ İNTENSİVE SERUM ile son buluyor. Bu serum muhteşem kokuyor açıkcası uyumama da yardımcı olduğunu düşünüyorum, çok hoş ve huzur veren bir kokusu var.

rosece gece bakim

Rosece Türkiye’de üretilen nadide organik markalardan birisi bebek ürünleri, nemlendiricileri, hindistan cevizi yağı ve diğer bütün ürünleri muhteşem..Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyor ve kullanıyorum..

rosece 2 rosece1

Bunu da seversin  Anneler Günü kartları
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim