Bebekler için doğal bakım ürünleri

Annekaz
19 Mart 2016
Yorum Yok

Bebek bakımı deyince akan sular duruyor. Bebeğin cildine temas eden her şey doğal olsun zararsız olsun istiyoruz. Rosece hem anneye hem de bebeğe doğal bakım sağlıyor, hamileyken kullanılmaya başlanan mis kokulu  rosece Çatlak Önleyici Balm ile başlayan bebek doğduktan sonra masaj yağı ile devam ediyor.

Benim özellikle çok sevdiğim Rosece naturel bebek yağı anne bebek arasında harika  bir bağ sağlıyor. Bebek ilk doğduğu günlerden itibaren masaja ihtiyaç duyar hafif bir bebek masajı hem gaz sancılarına iyi gelir hem de bebeğinizin her gün gelişen kas ve kemiklerine faydalıdır. Bebeğinizin nazik tenine masaj yaparken Rosece naturel bebe yağını tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bulunan acı elma yağı ve badem yağı gaz sancıları için iyidir.  Zeytin, papatya, tatlı badem, aloe vera ve diğer doğal yağlarla, bebeğinizin hassas cildini besler, nemlendirir ve kurumasını engellemeyi destekler. Banyodan sonra uygulandığında rahat ve daha uzun bir uyku sağlar. Bu yağı ben masaj olarak hala tercih ediyorum inanılmaz bir kokusu ve sağladığı rahatlık çok hoş :) Eşim 45 yaşını geçmesine rağmen banyodan sonra kullanıyor cildine çok iyi geliyormuş  şişeyi bitirdi desem yeri..

0000194

Rosece’nin çinkolu kremi ise onarım isteyen ciltler için harika  bir seçenek, peelingden yorulan ya da mevsim değişikliklerinden kuruyup yoğun olarak bakım isteyen ciltler için bir kaç gece sürülüp yatılabilir, aynı şekilde pişik olan bebeklerin popoları için de bu krem kullanılabilir.  Çay Ağacı yağı, pişiğe neden olan etkenlere karşı korunmasını destekler. Çinko oksit bebeğinizin hassasiyetini azaltarak, pişiğin önlenmesine yardımcı olur. Balmumu, doğal bir bariyer oluşturarak, bebeğinizin hassas cildini olumsuz etkilere karşı korur.

rosence-bebek-bakım-ürünleri

Rosece ürünlerini https://www.rosece.com/ sayfasından bulabilir, istediğiniz zaman surları yöneltebilirsiniz.
Bebeğe rahatlatıcı mesaj nasıl yapılır?

Bunu da seversin  Kilo vermeyi hızlandıran bilimselce kanıtlanmış yöntem

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim